Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Namioty czarownic.
30-06-2011, 04:52:22 (This post was last modified: 30-06-2011 19:14:35 by Vombath Quaris.)
Post: #1
Information Namioty czarownic.
Witojcie,witojcie!
Chciałem przedstawić wam pewną ciekawą ciekawostke w Gra,a mianowicie namioty wiedźm,dla znudznych expieniem mogą się one okazać świetną formą rozrywki,a więc:
Namiot Amry-Namiot znajduje się na kordach 4,6 Werbin.Tuż przy wejściu spotkamy spotkamy Gigantyczną mrówkę z jakimś badylem,niestety nie da się z nią rozmawiać,o wiele bardziej interesująca jest dźwignia (5,7),po kliknięciu na nią wyświetli nam się tekst-
Dziwna dźwignia: [ Przyglądasz się uważnie dziwnemu mechanizmowi dźwigni. Jednak wydaje ci się zbyt skomplikowany i nie potrafisz pojąć jego działania. ]
Co robisz?
# Próbuję włożyć palec do oczodołu.
# Próbuję przekręcić czaszkę w prawo.
# Próbuję przekręcić czaszkę w lewo.
# Próbuję otworzyć szczękę.
# Odchodzę.

Nieważne którą opcję wybierzemy(oprócz zkończenia rozmowy)teleportuje nas do Jaskini Amry,jest tam:
Zmutowana żaba: Czego się gapisz?!
# Zakończ rozmowę
-
Kot(na regale),nie da się rozmawiać.
Żabka,nie da się rozmawiać.
Cztery czarne świece(nie da się rozmawiać)a pomiędzy nimi rój os(13 lvl,da się walczyć).
-
Jeśli chcemy się wydostać to idziemy do teleportu międzyświatowego,po czym wskakujemy do niego i znajdujemy się w kopalni Latimerii p.3(I tyle o Amrowym namiocie)
-
Teraz czas na namiot Farweli(61,20-Werbin)
Przy wejści znajdziemy Vzarnego kota i barana,niestety nie da się z nimi rozmawiać Sad
Poniżej mamy wejście do Jaskini wiedźmy,Za klatką zobaczymy dwie świnie oraz żabę a przy nich dialog(sami sobie przeczytacie).Na prawo jest Golem:
Golem: Czy to ty moja pani? Nie widzę cię odkąd moje oczy płoną ogniem.
# Tak, to ja. Przepuść mnie dalej.
# Nie. Kim jest twoja pani?

Jeśli wybierzemy pierwszą opcję on przepuści nas dalej,jeśli drugą-
Golem: Moja pani jest widząca. Jestem jej sługą. Jeśli nie jesteś moją panią, odejdź.
# Zakończ rozmowę
I tyle.
Jeśli przejdziemy dalej zauważymy-
Ropucha: Rech, rech, rech...
# Zakończ rozmowę
-
Kosz z jabłkami: [ Widzisz kosz pełen pękatych, czerwoniutkich jabłek. Masz nieodpartą pokusę, żeby wziąć jedno i skosztować, ale coś podpowiada ci, że może być to niebezpieczne. ]
Co robisz?
# Zjadam jabłko.
# Odchodzisz.

Jeśli zjemy jabłko dostaniemy outfit żaby i przeniesie nas do jednej klatki.
Są tam dwie żaby(2lvl,da się walczyć,bardzo ciekawie wygląda walka żab)
oraz ropucha(nie da sie walczyć ani gadać)
Aby wydostać się z tej klatki trzeba kliknąć na dziurę:
Dziura: [ Zbliżasz się do ogromnej dziury w ziemi. Gdybyś był człowiekiem mógłbyś ją spokojnie przeskoczyć, ale niestety jesteś żabą... Możesz spróbować skoczyć do środka, ale nie masz pojęcia, co będzie po drugiej stronie i czy ujrzysz jeszcze światło dzienne. ]
Co robisz?
# Odchodzisz od krawędzi, chcesz jeszcze porozmawiać z żabami.
# Raz żabie śmierć! Wskakujesz do środka.
# Tulisz się w kącie, chciałbyś zapłakać, ale żaby nie płaczą.

Po wybraniu środkowej opcji przenosi nas do Werbin,obok koni(niestety wygląd żabki szybko znika Sad )
I tyle ode mnie.Mam nadzieję że podoba wam się tam.

Tyrun napisał-
Quote:Wejdź do domu Konstantego i Forsycji(78,25) wejdź na p1 i tam jest taka Kula Magiczna Kliknij na nią a przeteleportuję cię za regał z książkami w tym pokoju.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 04:57:25
Post: #2
RE: Namioty czarownic.
Dobre, tylko chyba to oczywiste dla znacznej większości graczy, bo ciekawość newbie może doprowadzić do tego, ze sami się o tym dowiedzą
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 04:58:45
Post: #3
RE: Namioty czarownic.
Ooo ja to nie wiedziałem tego o namiocie Amry. Big Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 04:59:25
Post: #4
RE: Namioty czarownic.
Tak,ale wiele osób nie ma czasu by badać wszystkie zakamarki Gra,wiele osób również boi się dźwigni bądź jabłka bo myślą że może ich dednąć,ja to sprawdzałem na własnej skórze więc o swoją mogą być już spokojni.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:00:11
Post: #5
RE: Namioty czarownic.
Też to sprawdzałem Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:02:30
Post: #6
RE: Namioty czarownic.
Dobry temat
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:26:17
Post: #7
RE: Namioty czarownic.
Przecież wiem. Sleepy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:32:27
Post: #8
RE: Namioty czarownic.
Vombath Quaris :

Ten Temat widziałem dawno temu a po 2 .. ten namiot jest od dawna . Ja już nie raz przechodziłem i byłem w oucie żabki
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:35:51 (This post was last modified: 30-06-2011 05:36:58 by Vombath Quaris.)
Post: #9
RE: Namioty czarownic.
Takiego tematu nie było,mało kto o tym wie,i jeśli masz zamiar pisać takie posty lepiej w ogóle ich nie pisz.
PS.: Czy ja pisałem że nie da się wyjść z tym outem?Napisałem tylko że jest krótko,czytaj posty!!!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
30-06-2011, 05:50:11
Post: #10
RE: Namioty czarownic.
Fajny temat napisz coś jeszcze będę czekać.


dam ci ciekawostkę:

Wejdź do domu Konstantego i Forsycji(78,25) wejdź na p1 i tam jest taka Kula Magiczna Kliknij na nią a przeteleportuję cię za regał z książkami w tym pokoju.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)