Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danamis
29-06-2011, 06:59:24 (This post was last modified: 29-06-2011 07:02:14 by Predator - x.)
Post: #1
Danamis
1.
No i teraz nadszedł czas, żebym napisał to na forum.
Nie piszę tego do graczy, tylko do administratorów, chociaż i Wy moglibyście to zaakceptować.
Przez kilkakrotne niepowodzenia z moimi wiadomościami na panelu doprowadziły mnie do forum.
Temat jest bardzo prosty, łatwy do zrozumienia. Jeśli nie chce Ci się czytać co napisałem, to w ogóle nie czytaj, żeby potem nie było niejasności.
Jeśli temat obrazi kogoś, proszę o szybką blokade konta, bowiem nie mam zamiaru grać w grę, w której 99% graczy to nadzwyczajni złodzieje.
Nie? Nie złodzieje? Nic wam nigdy nie ukradli? Daj coś wartościowego komuś, komu ufasz. Niech przykładem będzię wirtualny przedmiot.
No i jaki skutek.. Hm.. Blokada wiadomości prywatnych, brak odpowiedzi z drugiej strony, dodanie Cię do listy wrogów bądź ignorowanie.
Niestety, sami przyznacie, że to prawda. Piszcie se, że to nie prawda, bo ja dałem to tamtemu, i oddał. Wali mnie to szczerze. Twoje posty są tylko po to, by bezsensownie zaprzeczyć. Przechodząc do głównego tematu, to powiem co mnie bardzo zaskoczyło, chociaż myśle że Wy to będziecie mieli w dupie, bo przecież Wy na tym nic nie straciliście. Okradli mnie. -Takich stwierdzeń jest w tej grze ponad ludzką wyobraźnię. Te codzienne dzieci w Ithan piszące "okradli mnie, dasz coś?". Ale to zupełnie nie to. To są zafajdani łajdacy, którzy marzą o dostaniu 1k złota, bo sami przecież nie nazbierają, bo to za trudne. Przejdę do sedna sprawy. Czy kiedykolwiek ktoś z Was, kiedy o ile stracił konto przez kradzież, pisał do supportu, a administratorzy Wam nie pomogli? Tu miesiąc po kradzieży, tu brak dowodów, tam nie ma czasu itp.? Tak jest zawsze, bo przecież szanownych MG to nie obchodzi. Ważne że gra jest i mogą zarabiać, jak w każdej innej grze. -Porównując do BP Bigpoint. Tutaj poniżej macie historyjkę, która miała czas już kiedyś, z 3 miesiące temu.
2.
Otóż pewnego pochmurnego dnia, w godzinach około trzynastej, zalogowałem się do tego Świata Gra i na GG. Zacząłem pisać z nie dawno poznanym kolegą, którego poznałem w grze. Był to mag, o poziomie 210. Jak wyglądało nasze poznanie?
Już od około trzech dni w Ithan widywałem tą postać. Jednak po nicku nie kojarzyłem.. Jakby nowy gracz.. W dodatku w top 200? Moja hipoteza jest taka, że zmienił nick. Tutaj macie link do jego profilu.
No, że miałem taki sam zakupiony wygląd za SŁ, szybko się dogadaliśmy. Miałem też pewną koleżankę.. O nicku elis. Przebywałem z nią ostatnio dużo czasu. -Zapytałem się Xeasa, czy może jej nie zna? A on, że zna. To se żartowaliśmy, że jesteśmy jej ochroniarzami itp. Ufałem jej itp. kupowałem jej przedmioty i takie tam.. Dopiero potem dał mi swój nr gg. - to była ta historia jak pisałem na początku tego wersu.
No i zalogowałem się do gry i na komunikator Gadu-Gadu. Poszedłem moją postacią pilnować graczy w Osadzie Zulusów, żeby ich nikt nie atakował z większymi poziomami. Ja sam wtedy miałem 129 lvl. Wtedy jakiś gracz do mnie napisał, że to on, ten mag 210. Jego nick, który nosił w tamtych chwilach brzmiał Pycholandia. Zapytał czy nie mam na sprzedaż jakiegoś konta, co jest zabronione. Ja wtedy od razu startuje, że mam konto brata jeszcze, który przestał grać. Nick Gruchwy. On napisał mi, że da mi za niego Tropiciela. Nick Radzio-Prg. Że ja tropicielem nigdy nie grałem, a sam planowałem zmienic profesje, to sie zamieniłem. Co z tego że zakazane, skoro wszystko zrobiliśmy dobrze, dalismy se maila i w ogóle? Jak grałem tym tropkiem to pisze do mnie astelixo że ukradłem mu jakiś hełm i zbroje. (że dałem mu konto, on przełożył itemy, a ja zmieniłem hasło). Od razu przyszło mi na myśl, że coś tu nie gra. Domyślałem się, że poprzedni właściciel oszukiwał. Oddałem to co było nie związane. Powiedziałem mu, że to konto dostałem itp.. (ale już z mailem). Wtedy zapytałem się na GG tego Xeasa, o co chodzi. A on mi na to, tak jak powiedziałem, dawał hasło ludziom, i zmieniał potem hasło. Troche się wściekłem, że mi o tym nie powiedział wcześniej. On zaś grał na tym Gruchwym, mojego brata. Wziął pożyczkę SŁ i zmienił nick na Moonasto. Zobaczcie sobie nazwę miecza. To dowód na zmiane nicku. Kolejna myśl, że Xeas to złodziej - ponieważ druga postać na tym koncie z magiem 200+ ma nick Zły Damian II. Czyli domyślam się, że nick właściciela konta to Damian, a dane Xeasa na GG to imie Ryszard. - Od tego też zmienił nick na tropicielu na Radzio-Prg. (patrzyłem w historii wydanych Smoczych Łez). Podsumuwując - Xeasa, maga 210 też komuś ukradł. A, nie wspomniałem jeszcze o najważniejszym, jak straciłem moje konto Danamis. (wcześniej miałem nick zucek wielki, potem Two Steps From Hell). Otóż owy człowiek, powiedział mi, że ma konto na... Na czymś, nie muszę tego pisać, ale powiem tyle że w innej grze. I powiedziałem, że dam mu za nie Danamisa. On się zgodził. Dałem dane, a on mi nagle startuje z tekstem - "żal, kolega zmienił passy", a potem "idę do sklepu, zw" a cały czas zapewne był. Nie wspominając że "był PoGGadaj ze mną". No i kicha, straciłem konto, a on sie cieszy grą. Moonasto nie był mu potrzebny, więc dał go swojej i mojej przyjaciółce "elis". Ja wtedy pisałem do niej, czy odda mi konto, bo Xeas ukradł mi konta. A ona nie. Czyli zdrada jednym słowem. Kolejny przykład na to, że 99% osób zależy tylko na ekwipunku, złocie i kontach. Wtedy się wkurzyłem, i napisałem na panel. Skutki? Moonasto ban, Xeas już wcześniej dostał, a Danamis TYLKO tymczasowa blokada konta. Od tego ma reputacje na minusie, a za czasu mojego grania była +10.
3.
Oczywiście, w moich wiadomościach na panel kiedy wysyłałem w TERMINIE, bo teraz oczywiście odpisują mi, że po miesiącu nie są mi w stanie pomóc, były umieszone dowody, pod postacią screenów!!! I nic. "Tymczasowa blokada". Na ile? 2 tygodnie? Whoah! Jeśli nie ja na tym koncie gram, to wole mieć satysfakcję, że ten złodziej ma bana. Do tego czasu, już wbił 140 itp.. Już nie wspominając że Mistrz Suliud nawet logował się na Danamisa, a on teraz jest jego współwłaścicielem. Moja ostatnia wiadomośc, była podobnie długa jak ta, a odpowiedź krótka. Brzmiała następująco:

18.06.2011, 08:22, od: Semiron
Witam.

Po miesiącu wszystkie sprawy dotyczące kradzieży kont ulegają przedawnieniu. Po tym okresie nie jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Pozdrawiam.

No sorki bardzo, ale coś nie tak. Ja się napisałem w jakieś 1h, a ta odpowiedź za przeproszeniem jest na odwal się. Dodatkowo te pozdrowienia.. Taa, bardzo mi się przydadzą. No a potem.. Pisze znów posta na cały ekran i.. Wielka łaska, odpowiedź po kilku dniach, także długa, że aż oczy bolą.


19.06.2011, 14:34, od: Semiron
Po miesiącu wszystkie sprawy dotyczące kradzieży kont ulegają przedawnieniu. Po tym okresie nie jesteśmy w stanie Ci pomóc!

No to ja już się domagam blokady konta..
I kolejna odpowiedź, tym razem pod postacią zamknięcia tematu.
I nie piszcie mi tu, że MG nie mają czasu, bo właśnie tym się zajmują. U mnie to tak wyglądało:


27.06.2011, 10:47 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 10:48 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 10:54 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 11:10 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 11:20 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 11:26 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 11:28 Wątek został zamknięty przez: Semiron

27.06.2011, 11:29 Wątek został zamknięty przez: Semiron

Tak osiem razy Smile Screeny dodam do tego tematu jak je znajdę na dysku, bo przecież po tych trzech miesiącach są gdzieś na samym dole...
A, i nie patrzcie na mój pro wysoki lvl, bo jak mówiłem moje konto sobie gdzies drepta bez mojej wiedzy.
- I ja też pozdrawiam, DANAMIS. Ten prawdziwy.

P.S

Ooo i bym zapomniał, skoro już wiecie o tym, to unikajcie go. Za wszelką cene zwale mu reputacje w tej grze. Jak dostane bana, zrobie nowe konto, jak dostane bana na IP, wejde na drugiego kompa, potem kolegi, u rodziny itd, itd Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:00:55
Post: #2
RE: Danamis
Nie podawaj innym swoich passów, graj sam i nic złego się nie stanie. A poza tym nie ten dział...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:04:31 (This post was last modified: 29-06-2011 07:04:46 by Predator - x.)
Post: #3
RE: Danamis
Wiesz, mi już to wisi. Czy ten dział czy nie. I tak dostane knebla. Ale przed tym, chce poznać odpowiedź MG.
Poza tym, nawet jak to zrobiłem, to złodziej jest święty? Ta? Nienaruszony.
Miałem dopisać, a , dopisałem, że jak nie chce Ci się czytać całego, to wcale tego nie rób, Łaski mi nie robisz.
Poza tym, jak w ogole przeczytales, to nie pisze tego do Ciebie, tylko do MG, bo jak widac panel sie zwalil
@zamknijcie temat to i tak zrobie nowy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:07:15
Post: #4
RE: Danamis
Wątpie, że Ci MG wejdzie na forum i to w PP, prędzej jakiś mod to przeczyta
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:08:15 (This post was last modified: 29-06-2011 07:10:53 by Malinowa Poziomka.)
Post: #5
RE: Danamis
Tak to jest z MG...
Raz zbanowali mi konto...
(raz? z 5 razy... )
Za to, że pan, który teraz w karmazynowym bractwie jest,
oskarżył mnie, że ukradłam mu rzeczy z pokoju warte 100m... Dodgy
Expiłam mu itp... a do tego mówił, że złapie mnie, zakatrupi, groził mi,
a ja oczywiście z tym na policję poszłam, ale spokój sobie dałam,
bo po policjach i sądach łazić nie będę...
Ale oczywiście to prawda nie była, może 1 unikat mu zabrałam...
Pisałam na forum, ale nic... Ban nie do odwołania Sad
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:16:16
Post: #6
RE: Danamis
zosia5.samosia.pl/212e5f7d17096f4c2edbc79a1a998f76
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 07:18:17
Post: #7
RE: Danamis
Smile

A co do tematu. Moim zdaniem masz rację z tymi 99%`ami, ale ty też nie byłeś święty.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 17:00:45 (This post was last modified: 29-06-2011 17:01:01 by Advemisva.)
Post: #8
RE: Danamis
twoja historia w skrócie:
zamieniłem się kontem (co jest nielegalne) z oszustem i je straciłem Huh
Pzdr, temat wg mnie bez sensu. Oddajesz to tracisz. Niestety, taki bezwzględny jest ten świat. Sad
//współ
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 19:48:09 (This post was last modified: 29-06-2011 19:56:51 by Predator - x.)
Post: #9
RE: Danamis
Nawet jeśli ja dałem, i ja straciłem, to to troszkę nie w porządku, że MG toleruje grających nadal złodziei. Byle grało jak najwięcej, byle byłyby pieniążki.
Z resztą.. Ja sam na Danamisa wydałem około 400 zł.. Wliczając w to smsy i Paysafcard'a.
Gdyby to się zgłosiło na komende, co z resztą za to jest wyrok, z resztą pokaże zaraz filmik, to macie racje, ja też bym był winny, ale złodziej też byłby ukarany, a nie jak to MG postanowiło, olać tą sytuacje. Kradzież 10,70 lvl'a to co innego niż 129. Teraz 140.. Bo to taki nolifer przecież, co w szkole same pały ma, a potem rowy będzie kopać i żerować w kubłach.

http://www.youtube.com/watch?v=wIBI4qngLLM

Tutaj przykładem jest inna gra, ale co to za różnica czy Gra, Metin, Tibia, Darkorbit itp.?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 21:30:06 (This post was last modified: 01-07-2011 03:52:01 by Don Guroes.)
Post: #10
RE: Danamis
@edit
Sprawa narazie zamknięta. Rozmowy na panelu Smile
Temat narazie można usunąć Smile z mojej woli.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)