Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
28-06-2011, 05:37:02 (This post was last modified: 01-07-2011 18:01:52 by Kamelka.)
Post: #1
Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Quote:Cześć,w tym temacie chciałam wam wyjaśnić jak się robi stronki klanowe w programie photoscype !



1.Ściągamy program :www.instalki.pl/programy/download/Windows/obrobka_zdjec/Photoscape.html
2.Uruchamiamy program ,jak są u góry te zakładki (Przeglądarka ,edytor itp.)klikamy Edytor.
3.Robimy dwa foldery(na tła),(na obrazki) na pulpicie ,ściągamy różne tła z googli , następnie ściągamy obrazki które byśmy chcieli wkleić na nasze tło.
4.Gdy już wszystko ściągneliśmy wchodzimy w folder tła i klikamy na wybrane tło ,i naciskamy otwórz za pomocą photoscype
5.I wyskoczy nam ,to w edytorze , i na dole mamy aplikacje(Home,Obiekt itp.) klikamy Obiekt naciskamy na ten obrazek
(jest pierwszy) i bierzemy zdjęcie wchodzimy na ten folder w którym mamy obrazki i wybieramy który byśmy chcieli mieć na naszym tle,np.
klikamy na obrazek bacy.Obrazki możemy przemieszczać , po naszym tle !
I jak dodamy tam jest taka strzałka służy do obracana obrazka ,plus służy do tego ,aby stworzyć ten obrazek jeszcze raz,x służy do usuwania tego
Na około tego naszego bacy są takie mini kwadraciki i tam możemy powiększać lub pomniejszac obrazek ..
6.Jak zrobić napis ?Tam gdzie jest Home jest obrazek i pod tym obrazkiem jest taka litera T,klikamy na nią i
tam możemy napisać nasz Tekst , tam gdzie są te liczby powiększamy nasz napis ,po lewej stronie tego gdzie się zmienia wielkość liter ,jest ramka w której możemy wybrać
rodzaj napisu ,natomiast po prawej stronie wybieramy kolor napisu .
7.Gdy się skupimy i pomyślimy sami ,resztę na pewno będziemy umieli zrobić ,chociaż coś takiego :
img51.imageshack.us/img51/7056/2cy1j6h.png .0
Ps.Tamten napis rekrutacja dla wybranych i do kogo się zgłosić aby dołączyć , miałam od razu z tłem więc tego nie umiem zrobić ^^

Mam nadzieję że ten poradnik wam pomógł

Powodzenia . !


Quote:W razie jakiś pytań , pisać w tym temacie Dodgy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:42:26 (This post was last modified: 28-06-2011 05:49:18 by PrO Dedaczek.)
Post: #2
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Jest podobny temat:


Dobra jak uważasz.


ZŁY DZIAŁ!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:44:46 (This post was last modified: 28-06-2011 05:46:29 by Kamelka.)
Post: #3
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Ale, tam nie jest wyjaśnione jak w photoscype robić ; ]


Zbyt dokładnie ,a ja to rozwinęłam ^^ Dodgy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:46:48
Post: #4
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Usuń to pogrubienie bo to źle wygląda i trochę głupio się czyta.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:47:38
Post: #5
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Lepiej ?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:49:24
Post: #6
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Tak i to znacznie.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:57:36 (This post was last modified: 28-06-2011 05:59:00 by PrO Dedaczek.)
Post: #7
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Temat jest dla plusów, napisałem Ci, że zły dział, a ty tylko podciągasz aby tylko coś uzyskać.


EDIT: Dobra nie "puszę" tutaj.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 05:58:08 (This post was last modified: 28-06-2011 06:02:16 by Kamelka.)
Post: #8
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Nie jest dla + ! O co ci chodzi znowu ? Wiecznie masz jakieś pretensje nie chcesz nie pisz tutaj !
@up:Ortografia !
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 06:04:14
Post: #9
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Piszesz o ortografii ? Na początku pomyśl, o tym gdzie Ty popełniasz błędy. Co do tematu. Jest on zbędny, bardziej byś nam pomogła pisząc np. jak zrobić Te napisy/tło, których jak piszesz "Nie potrafię". W każdym dobrym, nawet dosyć kiepskim programie można obracać obrazek w każdym kierunku, nawet w Paincie. To co Ty napisałaś każda osoba uczy się w 4 klasie podstawowej na informatyce.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 06:08:39 (This post was last modified: 28-06-2011 06:10:50 by PrO Dedaczek.)
Post: #10
RE: Jak zrobić stronkę klanową !(pomocne)
Zacytowałem Ciebie z tym "pusz", bo tak właśnie napisałaś ale edytowałaś i piszesz ortografia...

To był cytat, a jak jest cytat to nie zwraca się uwagi na ortografię, bo to jest wypowiedź kogoś innego.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)