Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabronione linki
28-06-2011, 07:33:50
RE: Zabronione linki
Na Jarunie cisza... ...A nie dopadli mnie bany im! ._.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 07:38:06
Ile trzeba razy tłumaczyć że z takimi sprawami lepiej na panel pisać? Grupa podnieconych nastolatków rozsyła linki z nadzieją, że ujrzą nagie ciało a mało innych stron o tematyce erotycznej? Bądź co bądź to nie powód do tworzenia tematu...
28-06-2011, 07:43:40
Nie powiedział bym .
28-06-2011, 07:47:11
Po co na panel, skoro mozna w RO i liczyć na pnm? Big Grin
A tak na poważnie, po to jest moderator żeby za to mutował, nie ma w mieście? Wsio na priv z takim sceenerem - btw fajnych znajomych masz Big Grin
28-06-2011, 07:52:04
Ile jeszcze osób napisze, że takie rzeczy to na panel?.. A zresztą!

ko ko ko:
NA PANEL Z TAKIMI SPRAWAMI!
28-06-2011, 18:29:41 (This post was last modified: 28-06-2011 21:45:38 by komilll.)
Kolejny, którego usatysfakcjonuje ukaranie bandy podjaranych dzieci, którym podczas wakacji odbija z powodu braku czasu. -,-
Zresztą wyobraź sobie, że w 4 klasie SP uczysz się o płciowości człowieka, a potem (głównie chłopcy) "douczają się" reszty z internetu. Dodgy
---
@ Wyobraź sobie, że pamiętam tą akcję. Wiem, że widok nagiej kobiety/mężczyzny, możesz przerazić młodszych graczy, jednak pytam się: po co, no po jaką chorobę klikać te linki, jak nie jest mi to do szczęścia potrzebne! Nie ogarniam tego moim umysłem. Wchodzę na stronki, które mi są potrzebne, a uważam na takie dziadostwa typu ta domena...
---
28-06-2011, 19:14:40 (This post was last modified: 28-06-2011 19:14:56 by Orzemkowy Orzemek.)
Tak , tak , jemu wrzucacie ,a jak ktoś z KB coś takiego to medal i "Dziękujemy". Dodgy Już tak było.

-
28-06-2011, 19:23:43 (This post was last modified: 28-06-2011 19:25:14 by Safrios.)
I co bany dadzą... Angry Zgłoś to na panel i po sprawie, tylko obciążasz forum takimi tematami. Sad

Dobrze by było, jakby zablokowali słowo zdradziła na czacie.

-
28-06-2011, 20:08:55
Takie rzeczy to bardziej na panel...
28-06-2011, 20:52:19
Ja tam nie oceniam czy ktoś ma 10k postów, 500 repa czy jest w KB. Każdego traktuje równo, a zresztą, rzadko daje plusy...
Powiem ci, że ludzie z KB nie są idealni np. pewien gracz z KB pisał z Pytaniach Technicznych (czy tam błędach), że odrazu, gdy wylootał przedmiot był on związany. Oczywiście administracja poznała się, że zwyczajnie przełożył przedmioty przez depozyt...
To, że ktoś zajmuje jakieś stanowisko w Gra (nie mówię o MG+) czy ma repa, wysoko usytuowany klan (etc.) nie znaczy, że nie jest normalnym graczem.
Można by przytoczyć sprawę Jaskra, który "okradł" pewnego gracza. Chodziło o to, że gracz zanim poczekać na SŁ, które miał przeznaczyć na odwiązanie przedmiotów, a następne przekazanie Jaskrowi, wystawił przedmiot na aukcje. Oczywiście Jaskier skorzystał z okazji tańszego kupna przedmiotu (a mógł to zrobić równie dobrze, każdy inny gracz). Jako, że jest on MC musiała wybuchnąć kłótnia, parenaście stron, panel, administracja, screena, długie wytłumaczenia i kilku dniowa walka.
Podsumowując: To, że jesteś w KB, jesteś MC czy masz dużo repa, nie znaczy, że jesteś Bóg wie kim. Każdy gracz jest sobie równy i każdy ma równe prawa (pomijam specjalne stanowiska). Więc dlaczego, jeśli jesteśmy równi, muszą wybuchać awantury, jedni (zdaniem niektórych) są niezdrowo faworyzowani przez przyznawanie plusów na które (podobno) nie zasłużyli... Zastanówcie się, czy nigdy nie patrzyliście na te czynniki, pisząc posta czy wystawiając ocenę. Tym dającym do myślenia zdaniem, zakończę swego posta... Smile
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)