Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 9 Votes - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego brakuje w konkursach??
29-06-2011, 06:26:58
Post: #21
Lightbulb RE: Czego brakuje w konkursach??
Tak, tylko napis Nuthei tym razem Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:31:15
Post: #22
Music RE: Czego brakuje w konkursach??
Zabawa to moze być... wiejska. Sama gra jest zabawą, konkursy są tylko po to, by coś ugrać. W konkursach się nie bawi - w konkursach się wygrywa. Nie spinam się, dobrze wiesz, że zawsze piszę w takim stylu, a po drugie jako administrator nie mogę prezentować się jak dziecko. Nawet gdybyście bardzo tego chcieli, nie zmienię swojego tylu; )
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:35:56 (This post was last modified: 29-06-2011 06:36:03 by Selvyn.)
Post: #23
RE: Czego brakuje w konkursach??
Może i ty tak uważasz, ale myślę, że powinieneś popatrzeć na grę jako rozrywkę, a nie smutny obowiązek i przymus powagi.
Ale w konkursach jeśli są dobrze zorganizowane i sprytnie, to i humor jest.
Luźniejszy sposób mówienia nie oznacza bycia dzieckiem. Ale cóż, jak widzę już ta gra nie jest dla Ciebie zabawą. Sleepy

Dobra, już noł spam.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:46:40
Post: #24
Exclamation RE: Czego brakuje w konkursach??
Ty poważnym człowiekiem? To chyba tylko na forum (gadu chyba Cię rozluźnia) Shy
Selvyn:
Masz mu nie mówić, żeby wyluzował, bo chce odejść i jak mu isę powie żeby się nie spinał to będzie masakra...

Mi w konkursach niczego nie brakuje. Trochę jak dla mnie za mało nagród. Teraz jest tylko zbroja o opka, a za 2,3,4 miejsce? Nicość. Dodaj tam jakieś hero i już.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:50:39 (This post was last modified: 29-06-2011 06:51:07 by -mops-.)
Post: #25
RE: Czego brakuje w konkursach??
Wybacz,ale w moim przypadku gra już nie jest rozrywką i nią nie będzie. Nie masz pojęcia ile mam na głowie jeśli chodzi o grę. Dla mnie to obowiązek,ale wesoły.Wink Powinniście się cieszyć, że macie administratora który wszędzie jest i który wszędzie pomaga. Znalazłoby się może jeszcze 2 takich jak ja. Ja chcę ten świat zmienić, potem moja misja się kończy Smile

To nie spamSmile

Cave Inimicum:


Na forum się pilnuje Big Grin Na GG czasem jakaś jaśnista pójdzieSmile

Nikt się na hero nie połasi Big Grin Big Grin

"Teraz jest tylko zbroja o opka"... No nie mogę <hahahahah> Cavi mnie zawsze pocieszy Smile Tak w ogóle to wejdź na GG Big Grin

Przejrzyjcie konkursy innych światów. Nie ma tam żadnych konkursów, w których można wygrać przedmiot legendarnyWink A ja mam jeszcze 3 legendy na konkurs. Będzie więcej.. ale na razie mnie nie staćSmile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)