Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 9 Votes - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego brakuje w konkursach??
29-06-2011, 06:02:49
Post: #11
RE: Czego brakuje w konkursach??
Bo tamte konkursy są z humorem i dla zabawy, a te takie zbyt napięte i cały czas tylko o tworzeniu czegoś. Trzeba też dać coś luźniejszego czasem.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:05:06
Post: #12
RE: Czego brakuje w konkursach??
Macie wolną rękę. Ja nie wymyśliłem jak dotąd żadnego konkursu. Przecież prosiłem Was o nadsyłanie pomysłów na konkursy do Damy z Łasiczką. Ja nie jestem osobą kreatywną, jestem osobą przedsiębiorczą i wyczarowuje dla Was nagrodyWink
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:06:49
Post: #13
Lightbulb RE: Czego brakuje w konkursach??
Może też byśmy zrobili wybory na Miss i Mistera Nuthei? ^^

Albo coś innego z humorem, np. jakiś wyścig o coś, szukanie przedmiotów... Ale to bardziej pod event podchodzi, a nie konkurs. Sleepy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:12:58
Post: #14
RE: Czego brakuje w konkursach??
Chciałoby się zadać pytanie.. od kiedy tu grasz?

Ale wiem,że grasz krótko i nie znasz graczy Nuthei... Każdemu! łatwiej byłoby coś napisać, niż dać wyraźne zdjęcie.

---

wreszcie mogę wyciągnąć jakieś wnioski z tego tematu i podjąć odpowiednie działania. Czekam na więcej komentarzy.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:14:27
Post: #15
RE: Czego brakuje w konkursach??
To czemu mało kto bierze w takich udział?

Robiłeś kiedyś jakieś luźniejsze/ktoś inny robił?

A z czego masz jakieś wnioski? Dodgy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:17:45
Post: #16
RE: Czego brakuje w konkursach??
Jestem tutaj od kilku tygodni. Wnioski? Robienie łatwych konkursów z lipnymi nagrodami. Mi tam nie zalezy, mam kasę na nagrody, mam również legendy. To Wy macie się bawić, nie ja. I przypominam Ci, że ja nie wymyślam konkursów, gdyż nie jestem człowiekiem stworzonym do takich pierdoł. Luźneijsze konkursy? Jeśli nasze konkursy są "spięte", to nie mam pojęcia co może być luźne. Z pewnością wybory miss/mistera, to jest dopiero luźny konkurs. Każdy tylko czeka by dać swoje zdjęcia, a następnie stać się pośmiewiskiem niepoważnych graczy Nuthei.

Zbyt krótko tu gracz, zbyt mało znasz ten świat. Czekam na przemyślane propozycje.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:23:06 (This post was last modified: 29-06-2011 06:24:28 by Selvyn.)
Post: #17
RE: Czego brakuje w konkursach??
No to zamiast mistera może coś innego. W każdym razie zauważyłem, że atmosfera jest nieco napięta, poważna. Np. ty piszesz zbyt oficjalnie wszędzie. Trzeba czasem zorganizować jakiś rozrzut, imprezę czy coś w tym stylu. Tyle że mało graczy przyjdzie bez podarunku, więc trzeba sponsorować wszystko. ;x

Że mało gram tu i krótko, to nie znaczy, że źle mówię. Sleepy

Ale cóż, powodzenia. Wink
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:24:46
Post: #18
RE: Czego brakuje w konkursach??
A co byście powiedzieli na konkurs który polega na pokazaniu zdjęcia tabliczki z napisem "Nuthei" w jak najbardziej nietypowym miejscu? Dodgy Wiem, popularny konkurs, ale fajny. Również jestem zdania, że powinny być luźne i przyjemne.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:25:30 (This post was last modified: 29-06-2011 06:28:31 by -mops-.)
Post: #19
RE: Czego brakuje w konkursach??
Bo jestem poważnym człowiekiem, przynajmniej na forum nie strugam głupa.

Własnie mówisz źle, gdyż nie poznałeś społeczności Nuthei, którą ja już znam na wylot.





-----

Przecież możecie organizować konkursy kiedy tylko chcecie, ale ja wszystkich nie zamierzam sponsorować. Konkurs w którym do wygrania jest spora gotówka, lub przedmiot legendarny ma być """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""TRUDNY*""""""""""""""""""""""""""""""""""""



*Trudny? Trzeba napisać zabójcze opowiadanie, napisać wiersz który może zagryźć lub zrobić morrrrderczy rysunek. W każdym bądź razie w konkursie wysoko nagradzanym, trzeba pokazać siebie...


MAM POMYSŁA... może wypali; )
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:26:10 (This post was last modified: 29-06-2011 06:27:42 by Selvyn.)
Post: #20
RE: Czego brakuje w konkursach??
Może coś w stylu tego konkursu, co kiedyś był, co trzeba było jakoś zaprezentować napis Gra w ciekawy i nietypowy sposób?

@up
Powinieneś choć czasem wyluzować, bo to przecież tylko forum gry internetowej. Po co się tak spinać? Sleepy

Coś tam wiem, ale racja, nie dużo. To czemu, skoro tak ją znasz, większość chyba wolałaby jakąś zabawę?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)