Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 9 Votes - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego brakuje w konkursach??
28-06-2011, 04:24:42
Post: #1
Czego brakuje w konkursach??
Cześc... jak zawsze napiszę zwięźle.

Moje pytanie do Was brzmi : Czego Wam brakuje w konkursach?
Mamy lipne nagrody?
Konkursy są bardzo trudne?
Wstydzicie się swojej twórczości?

Niestety,ale sam już nie wiem... jeśli konkursy nadal będą taką klapą,to przestane je organizować i będzie po wszystkim.

Na Badziorze i Febrisie konkursy na MISTERA I MISS! z nagrodami w wysokości 20-50m mają 10x większe wzięcie niż nasze konkursy z legendami w puli nagród...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 22:39:42
Post: #2
RE: Czego brakuje w konkursach??
Na Nuthei jest więcej osób lubiących grać niż tworzyć i taki tego wynik otrzymaliśmy w zbędnych konkursach gdzie udział bierze mało osób. Otóż osoby które nie chcą brać udziałów w konkursach do szybkiego i krótkiego się spokojnie zachęcą. To ma być tak, że konkurs będzie taki jak twój post krótki i na temat. W sensie, że nie ma z nim dużo roboty tylko potrzebne do niego rzeczy robi się w sekundowe sprawy.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 22:59:09 (This post was last modified: 28-06-2011 23:58:16 by Kaghar.)
Post: #3
RE: Czego brakuje w konkursach??
Moim zdaniem zależy to od graczy, niektórzy chcą uczestniczyć w życiu Nuthei, drudzy tylko expią, inni stoją na e2. Też nie można zmuszać graczy do tych konkursów ponieważ się zniechęcą czego raczej nie chcemy... Nagrody są dobre, ale brak chęci... Co by na to poradzić mhm.. Może wybrałbyś lub powierzyłbyś komuś wymyślanie takich konkursów, bo też konkurs na rach ciach nie ma sensu, potrzebna jest dobra fabuła... W razie co Ja mógłbym jakiś konkurs wymyślić Dodgy Ale to już zależy od was, pozdrawiam Kaghar.

Brakuje mi w konkursach uczestników Shy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 23:09:16
Post: #4
RE: Czego brakuje w konkursach??
Powinny być konkursy do, których każdy mógłby przystąpić.Nie tworzyć konkursów malarskich, bo wiadomo, niektórzy nie umieją rysować(tak, ja też), niepotrzebne są również jakieś opowiadania/wiersze, bo to jest nudne.Potrzebna jest fabuła, np.bieg z zagadkami, na systemie są wyświetlanie zagadki i stoi tam np.NPC, z kolejną zagadką, i tak dalej aż do mety.Taki event by się sprawdził.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 23:22:42
Post: #5
RE: Czego brakuje w konkursach??
Bardzo chciałbym Ci odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania, ale niestety nie znam na nie odpowiedzi.
(28-06-2011 04:24:42)-mops- Wrote:  Cześc... jak zawsze napiszę zwięźle.

Moje pytanie do Was brzmi : Czego Wam brakuje w konkursach?
Mamy lipne nagrody?
Konkursy są bardzo trudne?
Wstydzicie się swojej twórczości?

Niestety,ale sam już nie wiem... jeśli konkursy nadal będą taką klapą,to przestane je organizować i będzie po wszystkim.

Na Badziorze i Febrisie konkursy na MISTERA I MISS! z nagrodami w wysokości 20-50m mają 10x większe wzięcie niż nasze konkursy z legendami w puli nagród...

- Nonsensem byłoby tworzyć coś na parę sekund. Konkurs to konkurs. Zresztą są one, według mnie, ciekawe.

(28-06-2011 04:24:42)-mops- Wrote:  Cześc... jak zawsze napiszę zwięźle.

Moje pytanie do Was brzmi : Czego Wam brakuje w konkursach?
Mamy lipne nagrody?
Konkursy są bardzo trudne?
Wstydzicie się swojej twórczości?

Niestety,ale sam już nie wiem... jeśli konkursy nadal będą taką klapą,to przestane je organizować i będzie po wszystkim.

Na Badziorze i Febrisie konkursy na MISTERA I MISS! z nagrodami w wysokości 20-50m mają 10x większe wzięcie niż nasze konkursy z legendami w puli nagród...

- Banaaaał. Trzeba tylko trochę chęci i ewentualnie kreatywności.

(28-06-2011 04:24:42)-mops- Wrote:  Cześc... jak zawsze napiszę zwięźle.

Moje pytanie do Was brzmi : Czego Wam brakuje w konkursach?
Mamy lipne nagrody?
Konkursy są bardzo trudne?
Wstydzicie się swojej twórczości?

Niestety,ale sam już nie wiem... jeśli konkursy nadal będą taką klapą,to przestane je organizować i będzie po wszystkim.

Na Badziorze i Febrisie konkursy na MISTERA I MISS! z nagrodami w wysokości 20-50m mają 10x większe wzięcie niż nasze konkursy z legendami w puli nagród...

- Na to prędzej bym liczył. Jednakże dziwi mnie, że aż tak mało osób bierze udział w konkursach. Przecież nawet, jeżeli ktoś "nie specjalizuje się" w poezji, to i tak to jest tylko gra i przede wszystkim zabawa. Ciekawi mnie, ile osób naprawdę tak postrzega organizowane konkursy/eventy.

Septuś:
No widzisz. Zgodzę się, ale co to za przyjemność tworzyć konkurs, w którym np. trzeba wymyślić slogan. To bezsensu - żaden to konkurs.

Kaghar:
Nikt oczywiście do konkursów nie zmusza. Mopsiak chciałby tylko dowiedzieć się/wyjaśnić, dlaczego aż tak małe jest zainteresowanie całą pracą administracji i niektórych graczy. Miło, że sam chciałbyś się zaangażować. Ja też o ile głowa mi pomoże, coś wymyślę, jeśli będzie trzeba Wink.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 23:25:26
Post: #6
RE: Czego brakuje w konkursach??
NPC? To nieosiągalne na dziś. Wszyscy doskonale wiecie, że priorytetem są dodatki.

ALe zobaczcie! Ludzie biorą udział w tak żałosnych konkursach jak wybopry mistera... Z równie żałosnymi nagrodami. Co to jest napisać opowiadanie? Macie starsze rodzeństwo, kolegów humanistów, nie wierzę, że oni by Wam nie pomogli w potrzebie.

Kaghar:


DObra fabuła na Nuthei? Chyba nie tutaj... tutaj liczy się prostota. Już sam nie wiem co mam wymyślać, możecie być pewni, że konkursy niżej nie zejdą. Nie zamierzam oddawać legend za wykonanie napisu w paincie, czy napisanie kilkuwersowego wierszyka.

Septuś:

Nie ma mowy o żałośnie łatwych konkursach. żałosne konkursy - żałosne nagrody. Poza tym opowiadanie to najprostsza rzecz jaka może być(według mnie).
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 23:33:18 (This post was last modified: 28-06-2011 23:40:45 by Almen.)
Post: #7
RE: Czego brakuje w konkursach??
Zrób konkursy żeby można było dostać drugie zaproszenie, albo zaproszenie dla kolegi.

Przepraszam źle sformułowałem.

Proponuję uatrakcyjnić nagrody, żeby można było dostać zaproszenie na drugą postać i np: pare itemków i złota.
DOWN
Aby proponowałem nic więcejSmile)
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 23:34:52 (This post was last modified: 29-06-2011 06:01:58 by -mops-.)
Post: #8
RE: Czego brakuje w konkursach??
Nie ma mowy o zaproszeniach dla kolegów.

Moje pytanie nie brzmi : JAKICH KONKURSÓW OCZEKUJECIE... Brzmi : Czego Wam brakuje w konkursach?...

Almen:

Teraz ja edytuję :

Jeśli uważasz, że nagrody w konkursach Nuthei są nieatrakcyjne,to kołuj sobie zaproszenie na inne światy. Poczujesz wtedy co to są nagrody, masz moje słowo. 20m na krzyż i heroiki z sekty.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 01:58:27
Post: #9
RE: Czego brakuje w konkursach??
Kto powiedział że za konkursy będą legendy? Możesz wysłać trochę złota i to w zupełności wystarczy. Każdy gracz będzie ucieszony nawet kilkoma unikatami. Chociaż na świecie prywatnym unikaty to żenada jako nagroda no to powiedzmy że heroiki gdzie można będzie je sprzedać i zarówno włożyć je na siebie aczkolwiek zarobić. Niema co pytać graczy jakie by chcieli konkursy bo i tak nic nie wymyślą.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
29-06-2011, 06:00:23
Post: #10
RE: Czego brakuje w konkursach??
Ja nigdy nie odwalam maniany i każdy doskonale o tym wie. Jeśli już się za coś zabieram, to robię to tak, bym ja i inni byli zadowoleni. Więc nie ma mowy o tym, by nagrodami w konkursach były śmieci.

Chyba,że sami tego będziecie chcieli i wyrazicie taką wolę w tym temacie
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)