|
Targowisko
|
|
15-07-2012, 16:46:40
(This post was last modified: 16-07-2012 01:30:42 by Siher.)
Post: #3901
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Kupie hero tarcze na pala na lvl 190
Prosze pisa w +/- |
|||
|
15-07-2012, 16:47:34
(This post was last modified: 18-07-2012 15:25:51 by Kaghar.)
Post: #3902
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Kupię rączki z obła hero i pomke dla tancka z Ingotii heroiczna
|
|||
|
15-07-2012, 17:37:10
Post: #3903
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Kupię
zbroje na pala,buty,hełm,pierek.. ten a 120+ Pisz do mnie priv |
|||
|
15-07-2012, 19:44:41
(This post was last modified: 17-07-2012 20:55:03 by Mefiltofeles.)
Post: #3904
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Kupie buty lege z sk
Lege naszyj na łowce wole z czahuśa ale moze być z goplany Hero kusze z tolloka __________________ |
|||
|
15-07-2012, 19:56:03
Post: #3905
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Mam, ale związane ;x
|
|||
|
15-07-2012, 21:40:14
(This post was last modified: 17-07-2012 06:47:50 by Mzstogan.)
Post: #3906
|
|||
|
|||
RE: Targowisko
|
|||
|
15-07-2012, 22:25:25
(This post was last modified: 15-07-2012 22:25:37 by Anoplogaster.)
Post: #3907
|
|||
|
|||
RE: Targowisko
Quote:Jestem bardzo chętny kupna którejś z tych legend : |
|||
|
15-07-2012, 23:56:55
Post: #3908
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Kupię łapy, hełm i 2h z mistrza worundriela
|
|||
|
16-07-2012, 00:54:21
Post: #3909
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Wymienię na jakąś legendę na maga:
|
|||
|
16-07-2012, 02:56:40
Post: #3910
|
|||
|
|||
|
RE: Targowisko
Mam kolje, ale na odwiazanie
|
|||
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Search
Member List
Calendar
Help




wole z czahuśa ale moze być z goplany