Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 5 Votes - 2.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
27-06-2011, 23:26:34 (This post was last modified: 27-06-2011 23:26:47 by Hawajczyk.)
Post: #1
Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!

Jak napisał Zły Patryk (...) administratorzy światów prywatnych nie mogą usuwać graczy a jeśli już tak to mogą pisać na panel... Co o tym sądzicie? Przez tą zmianę teraz na światach priv zapanuje bałagan... Nawet jeśli jakiś MC/SM da komuś mute/killa to inny MC/SM pewnie go zdejmie...









Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:30:54
Post: #2
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Ja już się wypowiedziałem w RO. Koszamr, jednym słowem.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:31:26
Post: #3
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
I bardzo dobrze, jakaś samowolka i handel zaproszeniami, usunie jednego za nic i ten nie ma prawa obrony, a doda drugiego za 20 sł.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:32:49
Post: #4
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Przed chwilą to zauważyłem.
Bzdura totalna. To nawet nie ma sensu. Nie bede sie rozpisywal na ten temat, ale scenariusz jest wiadomy - bedzie teraz nieziemski wrecz bajzel, na privach zapanuje anarchia, bo admin nie bedzie mogl wyrzucic gracza który psuje każdemu rozgrywke, sieje chaos i zamęt.
ojoj, co to się porobiło Big Grin
Czekam na dalszy rozwój wypadków, ciekawe czym administracja sie jeszcze pochwali.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:33:59 (This post was last modified: 27-06-2011 23:39:21 by Hawajczyk.)
Post: #5
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Moim zdaniem większość priv serwerów cierpi za "jakiś jeden" który czymś zawinił... Może na jakimś serwie usuwano ot tak sobie... Na Dream nigdy nie było sytuacji aby ktoś wyleciał za nic... Jak wylatywał to za złamanie regulaminu np. 3 upomnienia, 100 dni OFF itp...




Teoretycznie nie wiem jak praktycznie to jest ale : gdy światy priv był kupowane to płaciliśmy za coś innego... Prawo nie cofa się. Czyli te światy co już istnieją powinny działać tak jak w dniu zakupu. Co najwyżej światy zakupione po dniu zmiany regulaminu (te by mogły mieć tą możliwość "nie usuwania postaci przed adminów priv).
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:36:49 (This post was last modified: 27-06-2011 23:37:27 by Rozdziewiczacz.)
Post: #6
Video RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Co mnie to interesuje? Co to założyciel to jakiś bóg, że robi co chce? Jedyny kto powinien usuwać to Administrator margo, jest BARDZO DOBRZE!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:37:54
Post: #7
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Dawać dłuższe kille by można.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:38:47 (This post was last modified: 27-06-2011 23:40:10 by Evilguy.)
Post: #8
Shocked RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Twoja wypowiedź jest godna prawdziwego nooba, mówisz tak tylko z tego względu, że sam masz masę przewinień i będziesz mógł robić co Ci się spodoba....


Nie podobają mi się te zmiany.
Jeśli ktoś zasłużył dosadnie na wylot to nie będę z tym czekał aż na panelu rozpatrza sprawę...
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:39:14 (This post was last modified: 27-06-2011 23:42:11 by Revast.)
Post: #9
Thumbs Down RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Kpiny i tyle.

Patryczek ma chyba zły humor i pomyślał sobie "Muahhaha teraz zrobię na złość wszystkim założycielom i SM, żebym nie był osamotniony w złości... Co by tutaj wymyślić. A, mam! No to piszemy!"

Udało się! Humor został popsuty każdemu założycielowi i SM.
Teraz minimalny klimat na światach to będzie cud, a co ma to na zmianie? Nie ma nic! Smród brud i ubóstwo. Smile

Dziękuję.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:39:15
Post: #10
RE: Zmiany odnośnie serwerów prywatnych!
Jego serwer- on robi co chce, przykro mi, ale taka prawda. A teraz na serwerach będzie anarchia.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)