Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opisy profesji
28-06-2011, 01:05:51
RE: Opisy profesji
Zgodzę się z panem u góry. Temat dla +.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 01:06:10 (This post was last modified: 28-06-2011 01:07:30 by La Smbra.)
No dobra przeczytałem i powiem Ci że raczej się nie napracowałeś po:
1. Wolałbym to w postaci spisu niż opowiadania.
2. We wszystkich 3 opisach na temat łowcy, wojownika i maga jest praktycznie słowo w słowo ten sam tekst. Zmieniłeś tylko nazwy NPC'tów i opis questów reszta treści pozostaje taka sama więc to mi się bardzo nie podoba.
3. Przy zmianie wyglądu wcale nie trzeba klikać F5, ponieważ strona w grze sama się odświeża...
4. Mogłeś wkleić itemki jakie można kupić czy też zebrać na danej mapce. Napisać spis NPC'tów oraz questów
5. Nie sprawdziłeś nawet dokładnych informacji pisząc ten poradnik. Nie wiesz jak się nazywają poszczególni NPC na mapkach...
Quote:Zdobyte mięsa sprzedajemy u NPC Fanii Skitlark czy coś takiego

6. Ogólnie poradnik bardzo słaby, raczej pisany z myślą że jakiś noobek da Ci chociaż jednego + Sad

@literówka
@[/cytat]
28-06-2011, 01:08:27 (This post was last modified: 28-06-2011 01:11:59 by Zafeneczasty.)
mojm zdaniem bezsensowny minus poniewaz to nie temat dla +...ja wiem jak sie gra jezeli nie wiesz co zrobic Sad...dlateg zalozylem ten temat..ale ok jezeli tak sodzisz to niech bedzie Sad

czyli do usuniecia ... no trudno nie wyszlo Sad

juz do usuniecia dziekuje za szczera ocene
28-06-2011, 01:08:45 (This post was last modified: 28-06-2011 01:09:43 by Yvalon.)
Quote: Grałem już wszystkimi profesjami...każdą z nich dobiłem minimum 60 i zrobiłem HQ (oprócz wojem... właśnie nim gram) i chciałbym zrobić krótki poradnik dla was mający na celu opisanie postaci... Wielu nowych graczy zastanawia się kim grać (ja też się zastanawiałem więc postanowiłem spróbować wszystkimi) Nowi gracze już nie będą musieli tego robić ponieważ ja im tu wszystko ładnie opisz zaczynamy

No to chyba masz multi bo grasz ok. 70 dni i masz TYLKO woja.. GZ

Naucz się ortografii a poza tym Nie ukrywaj proszę, że to temat nie dla plusA
__
28-06-2011, 01:11:57
Rainbow RE: Opisy profesji
Kolego. Temat tylko i wyłącznie dla +.

Wszelkie opisy masz przy wybieraniu postaci a recenzje innych można zobaczyć w grze, popytać innych jak się gra tą i tą postacią..
28-06-2011, 01:14:35
(28-06-2011 01:08:27)Zafeneczasty Wrote:  mojm zdaniem bezsensowny minus poniewaz to nie temat dla +...ja wiem jak sie gra jezeli nie wiesz co zrobic Sad...dlateg zalozylem ten temat..ale ok jezeli tak sodzisz to niech bedzie Sad

czyli do usuniecia ... no trudno nie wyszlo Sad

juz do usuniecia dziekuje za szczera ocene

Bezsensowny jest niestety ten poradnik Sad No sory ale nie przejdzie, najbardziej mnie w nim gryzie że w każdym opisie dałeś ten sam tekst Sad
28-06-2011, 01:16:14
Nie kupuj sł tylko słownik w kiosku.. taniej o 1zł wyjdzie niż 2zł na sł.. Rodzice powinni dbać o twoją naukę..
28-06-2011, 01:16:27
Ładnie, tylko musisz popracować nad ortografią Sad i skasuj emotikony wszystkie bo jest słabo czytelne, wybacz =)
28-06-2011, 01:18:05
Ładnie o.O

Mówi że wszytkim grał.. a opisał 3 profy z czego gra ok 70 dni i WOJEM.
Jakieś multi ..?
28-06-2011, 01:19:00
Hm.. Zgodzę się wyżej.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)