Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opisy profesji
27-06-2011, 23:12:24 (This post was last modified: 28-06-2011 00:18:32 by Zafeneczasty.)
Opisy profesji
Grałem już wszystkimi profesjami...każdą z nich dobiłem minimum 60 i zrobiłem HQ (oprócz wojem... Sad właśnie nim gram) i chciałbym zrobić krótki poradnik dla was Wink mający na celu opisanie postaci... Wielu nowych graczy zastanawia się kim grać Sad (ja też się zastanawiałem więc postanowiłem spróbować wszystkimi) Nowi gracze już nie będą musieli tego robić ponieważ ja im tu wszystko ładnie opisz Wink zaczynamy Wink

Quote:
Mag
Grę magiem rozpoczynamy w Szamańskiej Osadzie...niedaleko Torneg. By dobrze zacząć przygode magiem najpierw musimy dowiedzieć się kto jest kim w wiosce...możemy latać po wiosce i rozmawiać z każdym mieszkańcem ,ale możemy również wejść na forum Wink . Ja osobiście polecam 1 opcję ponieważ nie lubię iść na łatwiznę Wink .Po zapoznaniu się z mieszkańcami czas na pierwsze łowy.Idziemy atakować króliki a mięsa zbieramy...przy okazji wbijamy lvl Wink . Zdobyte mięsa sprzedajemy u NPC (non player charakter) Fanii Skitlark (czy coś takiego Smile ).
Zbieramy mięsa doputy dopuki nie uzbieramy ok.1k złota (1 tysiąca Wink ). Gdy mamy już 1k i ok.6/7 lvl możemy zająć się ekwipunkiem... Idziemy do Fanii i kupujemy u niej *Różczkę Druida*Płaszcz Kapłana*Naszyjnik Życia*Pierścień Zdrowia*... wszystko oczywiście zakładamy Wink .Znamy już mieszkańców naszej wioski,mamy ekwipunek godny poszukiwacza przygód,teraz przyszedł czas na pomaganie...Mieszkańcy naszej osady mają wiele spraw których nie mogą sami rozwiązać,za pomoc dadzą nam cenne nagrody Wink .Najpierw idziemy do Multinni...CHe ona byśmy pogadali z królem świerszczy...na pewno już się z nim spotkaliście Smile .Król mówi że rozważy naszą propozycje...ale jest głodny i musimy mu przynieść nagietki.Rosną w całej osadzie więc nie trudno jest je znaleść.Gdy damy mu nagietki wracamy do Multinni.Mówi nam że świerszcze dalej nie dają jej spokoju.Więc idziemy i pozbywamy się delikwentów Wink . Potem wracamy do Multinni i dostajemy *Świerszczowe Buty*. Oczywiście je zakładamy Wink . Na zakup sprzętu sporo wydaliśmy więc znów idziemy na króliki i zbieramy mięsa które sprzedajemy Wink ...Nasz stan konta musi być ładny i wynosić ok.2.5k Wink .Gdy mamy już zapas złota musimy wbić 10lvl. W tym celu idziemy do lewego górnego rogu mapki.Jest tam grzyb który po ugryzieniu przenosi nas do tajemniczej jaskini. Jest tam sporo żuków i nietoperzy więc exp powinien być przyjemny.Wbijamy tam 10lvl po czym otwieramy nową kartę i uruchamiamy Gra.Wchodzimy w Konfiguracje-->Moje Postacie-->Klikamy naszą postać-->Wybieramy nowy wygląd-->klikamy zapisz.Zamykamy tą kartę i klikamy F5 w grze.Cieszymy się naszym nowym wyglądem...Żegnamy się z mieszkańcami Wink . I po raz pierwszy opuszczamy naszą
osadę.Tu moja pomoc się kończy dalej będziecie podróżować bez mojej pomocy Sad .Ale nie martwcie się w waszych oczach widzę wielki zapał i potencjał Smile .Proponuje wam teraz udać się do najbliższego miasta Torneg i zapoznania się z jego mieszkańcami Wink .
Życzę ci powodzenia Wink .

Quote:Wojownik
Grę wojownikiem rozpoczynamy w Obozie Wojaków.Wychodzimy z namiotu.Wszędzie w wiosce są króliki i zające.Atakujemy ich i zbieramy mięsa.Są to raczej łatwe pojedynki... UWAGA!!!Nie atakujemy żadnych innych potworków niż króliki i zające... Wink .Gdy nie mieszczą nam się już w torbie mięsa trzeba je sprzedać...by to zrobić udajemy się do...Uzdrowiciela Vlasta. Po sprzedaży mięs ponownie udajemy się na króliki...na królikach siedzimy dopóki nie zarobimy ok.1000 złota(w skrócie 1k ). Gdy mamy juz 1k złota i około 6/7 lvl udajemy się zakupić pierwsze uzbrojenie...sprzedaje je Pancerny Waldek Wink ...Kupujemy u niego...*Wzmocione Buty*Zbroje Piersiową*Kolczugę*Stalową Tarczę*Długi Miecz*...Wszystko Zakładamy...chyba że nie mamy jeszcze odpowiedniego lvl Smile ...Trochę złota na zakupy poszło Sad ... trzeba iść na króliki i zarobić do ok. 2.5k...Dobra mamy już 8/9 lv i ok.2.5k...dobrze jest teraz trzeba pomuc mieszkańcom w ich sprawach Wink ...Najpier idziemy do...Strażnika Rangara Wink .Chce on żebyśmy przynieśli mu wino Sad (pijak Shy ). Więc opuszczamy naszą cichą,spokojną ,a co najważniejsze bezpieczną wioskę i udajemy się na wschód do Werbin...Gdy już tam jestesmy kupujemy wino w karczmie i podchodzimy do strażnika bramy Wink ... ma on problem z psiakami Smile ale nie z takimi słodkimi ale z dzikimi i niesłodkimi Sad ...są one w lewym dolnym rogu mapki...po zabiciu psiaków Sad wracamy do strażnika i dostajemy przedmiot...zakładamy go Wink ...teraz wracamy z winem do Rangera...jest nam wdzięczny i dostajemy *Hełm Strażnika* Smile ... oczywiście zakładamy Wink ...Dobrze mamy już ekwipunek godny wojownika teraz idziemy atakować szerszenie,żuki i inne taki Wink ...Po osiągnięciu 10lv otwieramy nową kartę...uruchamiamy tam Gra...Wchodzimy w Konfiguracje-->Moje Postacie-->Klikamy naszą postać-->Wybieramy nowy wygląd-->klikamy zapisz.Zamykamy tą kartę i klikamy F5 w grze.Cieszymy się naszym nowym wyglądem Shy ...teraz ładnie żegnamy się z mieszkańcami i opuszczamy wioskę Sad ...Od tej pory będziesz już zawsze sam podejmował wszystkie decyzje...nie będę ci już pomagał ,ale spokojnie widzę odwagę i zapał w twoich oczach Wink . Proponuję ci udać się do Ithan i zapoznać się z tamtejszymi ludźmi...
Życzę powodzenia Wink

Quote:
Łowca
Grę łowcą zaczyna się w Wiosce Łowców Smile ...Po wyjściu z namiotu należy rozejrzeć się po wiosce i zapoznać z mieszkańcami Wink ...Po "zbadaniu" terenu trzeba trochę zarobić...to prosta sprawa należy atakować króliki i zbierać z nich mięsa ,a następnie sprzedawać je u Erestora Shy...robimy tak w kółko dopuki nie uzbieramy ok.1000 złota(czyli po prostu 1k Wink )...gdy mamy już trochę złota w sakiewce i 6/7 lvl możemy kupić już sobie uzbrojenie...w tym celu idziemy do Erestora i kupujemy u niego *Naszyjnik Ochrony*Pierścień Wiatru*Ciężką Ćwierkowaną Zbroje Łowcy*Wzmocnione Buty*Rękawice Jeździeckie*Krótki Łuk*Lepsze Krótkie Strzały*...Wszystko zakładamy oprucz łuku i strzał...zakupy trochę nas kosztowały dlatego idziemy na króliki i zbieramy mięsa które tak jak wcześniej sprzedajemy aż nie osiągniemy 2.5k Wink ...nie zakładamy łuku i strzał żeby nie marnować ich na króliki Wink ...gdy nasza sakiewka jest dość ciężka i mamy porządny ekwipunek Smile ...przychodzi czas na pomaganie mieszkańcom Wink ... idziemy do Iretha...chce on byśmy przynjeśli mu 4 ogony lisa Wink..w tym celu idziemy do jedynej jaskini w naszej wiosce i polujemy na lisy...nie wracamy do Iretha dopuki nie wbijemy 9lvl Wink...dajemy mu 4 ogony i dostajemy czapkę Wink ...teraz idziemy ponownie na lisy i siedzimy tam dopuki nie wbijemy 10lvl...gdy już to nastąpi otwieramy nową karte i uruchamiamy w niej Gra...Wchodzimy w Konfiguracje-->Moje Postacie-->Klikamy naszą postać-->Wybieramy nowy wygląd-->klikamy zapisz.Zamykamy tą kartę i klikamy F5 w grze.Cieszymy się naszym nowym wyglądem...Teraz przyszedł czas byśmy pożegnali się z mieszkańcami i opuścili wioskę Sad ...To też koniec moich rad dla ciebie Sad ...ale nie martw się widzę w tobie prawdziwego łowcę...proponuję ci wybrać się do Ithan i zapoznać się z jego mieszkańcami...
Życzę ci powodzenia Wink

Temat w budowie
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 23:26:17
RE: Opisy profesji
Jak grałeś każdym to znaczy że miałeś multikonto
Temat zbędny , takie tematy nie raz były!
27-06-2011, 23:26:44
Nie? Może grał postaciami na jednym koncie.
27-06-2011, 23:27:59 (This post was last modified: 27-06-2011 23:28:41 by Na Zawsze.)
Na jego koncie nie ma żadnej postaci która ma 60+
A wątpię żeby grał 46dni tymi postaciami i wbił 60lvl
27-06-2011, 23:57:18
Frankuś:
Nie grałem postaciamy na jednym koncie ale zawsze po osiągnięciu 60 lvl kasowałem postać by nie miec multi konta i nie dostać bana...proszę o wyrozumiałość
28-06-2011, 00:01:02
Lightbulb RE: Opisy profesji
Tak w ogóle,temat jest zbędny.. było pełno,podobnych tematów.
28-06-2011, 00:02:45 (This post was last modified: 28-06-2011 00:04:11 by Ensato.)
Thumbs Up RE: Opisy profesji
Po 1.Skoro grałeś każdą profesją do 60LVLA to czemu masz opisanego tylko maga i woja w dodatku do 10lvla?

A po 2. Jakbyś usunął tą postać 60lvl to by ci dalej pisało że masz 60lvl.

Już przynajmniej nie kłam.
28-06-2011, 00:05:12 (This post was last modified: 28-06-2011 00:06:10 by Smoczy Dzidzius.)
Tongue RE: Opisy profesji
bo nas oklamal -.-

@topic

temat tylko dla plusów mogles napisac do 60lvl i nie grales tymi postaciami tak to bys mial bany ...
28-06-2011, 00:07:13
Nawet jak byś miał 60lvl i znał tą grę dobrze to czemu nie wież, że zaczynający gracze nie wchodzą na forum bo grają, tylko nie wielka ilość osób pewnie ogląda forum.
28-06-2011, 00:08:58
dajcie mu minusa i temat niepotrzebny
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)