Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukończ trening łuku i strzały w Akademi Wojskowej
27-06-2011, 11:56:59 (This post was last modified: 27-06-2011 12:03:29 by Wdzięczny.)
Ukończ trening łuku i strzały w Akademi Wojskowej
Witajcie, zauważyłem że m.in w temacie "ABC Questów" nie ma opisu treningowego questa dla łowców (dla woja jest opis, dla łowcy wygląda on troszkę inaczej). A więc zaczynamy.
Quest jest od 50 poziomu doświadczenia.

1.Questa bierzemy od Łucznika Tellhara, znajduje się on w Zachodniej Rubieży(82,21)
Nithal -> Akademia wojskowa – stajnia -> Zachodnia Rubież
2.Tellhar każe nam czekać na test, po paru minutkach (ok.5), udajemy się z testem do Aleksandra Werdena - (znajduje się on w Akademii Wojskowej p.1), ten niestety odmawia egzaminowania nas.
3.Wracamy do Tellhara ze złą informacją, i oznajmia nam że to on nas "przepyta" z części teorytycznej egzaminu, przed tym jednak daje nam parę wskazówek
Quote:Łucznik Tellhar: Pytań jest siedem, a egzamin uważa się za zdany, jeśli odpowiesz poprawnie co najmniej na cztery. Po zadaniu pytania musisz bezwzględnie na nie odpowiedzieć, a dopiero wtedy będziesz mógł odpocząć.

4.Odpowiadamy na 7 pytań... ( są dość proste )
5.Odczekujemy 2 minutki i zaczepiamy naszego nauczyciela, jeśli nie zdaliśmy za pierwszym razem możemy zapłacić 5k złota i przystąpić do testu jeszcze raz.
6.Teraz czas na część praktyczną(również u Tellhara), czekają nas trzy próby: równowagi, celności i skuteczności.
7.Aby zdać próbę równowagi idziemy do Akademii Wojskowej p.1, podchodzimy do równoważni i ćwiczymy na niej przez krótki czas (będzie podane kiedy mamy przestać). Teraz udajemy się na wybieg, podchodzimy do Równoważni, przechodzimy po niej (nie biegać!), oraz wracamy do nauczyciela z radosną nowiną iż zdaliśmy egzamin z równowagi.
8.
Quote:Łucznik Tellhar: Ta próba sprawdzi twoją celność. Będziesz miał za zadanie jak najcelniej trafić w tarcze stojące za mną. Masz trzy szanse, aby trafić w środek. Jeśli ci się nie uda będziesz musiał zapłacić mi 500 sztuk złota, aby przystąpić ponownie do próby.
Upominamy się o łuk i strzały, zakładamy je, po czym idziemy do trzeciej tarczy oraz staramy się trafić w środek.
//Niewiem jak wam ale mi się nie udało przejść tej próby za pierwszym razem, więc wracamy do Tellhara który daje nam drugą szansę, której oczywiście nie marnujemy.//
9.
Quote:Łucznik Tellhar: Teraz czeka cię spotkanie ze straszliwymi przeciwnikami z lochów Akademii. Trzymani są tam najgroźniejsi bandyci oraz groźne potwory. Już cię wpuszczam do lochów. Wydostać się stamtąd można jedynie dzięki portalowi Zakonu Planu Astralnego, który ofiarował nam go specjalnie do tej lokacji. Otwiera on przejście tutaj na słowa Tellharus, Nithalus. Jeśli przekręcisz coś podczas wymawiania tych słów, może stać się coś złego.

10.W lochach spotykamy bandytów, kornidy, galarety oraz elitę na 57 poziomie, zabijamy wszystko co mamy na drodze (można założyć swoje strzały). Dochodzimy do portalu i... teleportuje nas do Zachodniej Rubieży (poza obrębem zamku), wracamy do trenera i mówimy mu, że przebrnęliśmy przez ostatnią próbę.
Nagroda:
-1.1m doświadczenia*
-15k złota

*doświadczenie otrzymane na prywatnym świecie.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 16:19:28
RE: Ukończ trening łuku i strzały w Akademi Wojskowej
Napracowałeś się leci plus
27-06-2011, 19:27:15
W końcu jest ten quest opisany ładnie i przejrzyście Smile Plusik
27-06-2011, 21:20:17
Information RE: Ukończ trening łuku i strzały w Akademi Wojskowej
Po co to? jest post z opisem tego questa w poradniku dla łowcy Dodgy
27-06-2011, 21:23:37 (This post was last modified: 27-06-2011 21:24:52 by Wdzięczny.)
;O Wybaczcie, ale nie zajrzałem akurat tam Angry. Robiłem tego questa, po prostu nie mogłem znaleźć opisu, więc postanowiłem że sam napiszę...

Ale zobacz nagrody nieaktualne, teraz dostaje się więcej expa, a mniej złota...
27-06-2011, 21:29:21
Wystarczyło napisać w niedociągnięciach że jest więcej expa i mniej kasy, ale temat dobry oceny nie dam bo wyszły Tongue
27-06-2011, 21:36:40
Szkoda że już jest opis... Bo się napracowałem Shy
29-06-2011, 02:29:05
Dużo ludzi właśnie z pytaniami ma największy kłopot a tu ich nie ma.
29-06-2011, 02:42:18
plagiat jeszcze z przybitego tematu !
29-06-2011, 07:09:55
Skoro plagiat to dziękujemy. Smile
Autorowi tematu został przydzielony knebel na forum.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)