Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojownik-Dobry start
27-06-2011, 04:44:37 (This post was last modified: 29-06-2011 02:49:30 by Zły-Bartek.)
Wojownik-Dobry start
Witam Wszyskich Tu Obecnych.Jak zapewnie wiecie chciałbym wam zaprezętować jak Dobrze zacząć grać wojem.Takiego tematu nie znalazłem więc zakładam ,To mój pierwszy temat
Nie jestem wojem ,ale mam o nim sporą wiedze.W razie problemów z wyszkaniem kogos(npc)Tutaj macie ich wszyskich:
A więc zaczynamy!!!

Gdy juz zrobimy konto (Oczywiscie wojownika) Znajdujemy się w namiocie.Wychodzimy z namiotu i odrazu walimy króliki lub zajace, Zbieramy mięso.Mozna tez zrobic misje na świerszcze. :DGdy uzbieramy całą trobe mięsa powinniśmy mieć 5 lvl Tongue wiec udajemy się do medyka, który ulecza i sprzedajemy mięsa u niego.Powinniśmy mieć około 300-400 złota ,ale nie wydajemy! Udajemy sie wręcz na pszczoły, jeżeli chcecie możecie zbierać żądła i je u medyka sprzedać.I tak oto bijemy 7 lvl. Udajemy się wręcz do strażnika rangara ,stoi koło wojowniczki ksenii i bierzemy Questa (Misje).Udajemy sie wiec do werbin, mozecie kliknac "m" i nie ma problemu z dojsciem.Robimy tam questa z psami u straznika za którego powinno nam dojsc około 70% poziomu.
Idziemy do karczmy w werbin do Flata, kupujemy wino (Nie pijemy!)Wracamy do rangar, dajemy mu wino i zakładamy hełm.Teraz do Handlarza Merlunga u którego kupujemy buty i rękawice.Idziemy do groty z pająkamii expimy do 9lvl'a.gdy już wyexpimy klikamy złoto za darmo ,jest na stronie głównej Gra.Dostajemy około 1k(Tysiąc) złota.Znów do handlarza po kolczuge na 9lvl i stalową tarcze.
Kupujemy i idziemy do ithan!
Po drodze polecam walić jelenie, powinniśmy nabić około 10 lvl'a.Możecie zmienić wyglad! Big Grin
Do ithan bierzemy questa u sir galiena,robimy go.Teraz do niela, też questa bierzemy i robimy.
Pierwsze polecam dorobić się 1k na kupienie tp(Teleportacji)Do ithan, gdzyż nie trzeba spowrotem isć tylko sie teleportnąć Big Grin
Teraz do torneg, po dordze zrobic questa z niedźwiedziem. Tam robimy questa u liddi, Uwaga czytać dobrze tekst i się nie pomylić.Zakładamy hełm.Teraz do babci idalii robic questa.Robimy i zakładamy rekawice.Teraz tp do ithan i do roana sprzedać perłę czapkę z questa u niela i 2 kamyki z questów
I kupujemy Eq na dany lvl u Roana, kowala ,Aberyta. Udajemy się do strażnika bramy (po prawej)w ithan i bierzemy questa.Idziemy na szczury w kopalni w ithan, Oczywiscie zabijamy 3 lub wiecej i spowrotem do strażnika po nagroda.Zakładamy pierek.teraz mapka pod ithan(zniszczone opactwo)i expimy do 15lvl na wilkach.Mixy (leczenie)Polecam kupic u makatary ,która stoi koło teleportu w ithan.Lecimy do baraków ithan i robimy tam 2 questy od kucharki i u nadzorcy baraków .Teraz więc do groty(jaskinii)w zniszconym opactwie.Expimy tam do 18lvl i robimy questa u strażnika obok ratusza ithan.Teraz idziemy do karka-han(K-h)i płacimy zakonowi austarlnemu za tp do K-h.

To juz koniec Sad
W RAZIE BŁEDÓW PISAC WYNAGRODZE PLUSAMI! Big Grin
Edyty:
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 04:48:03
RE: Wojownik-Dobry start
Ogólnie dobre tylko myślę że 1 lvl nie wejdą na forum Big Grin ale jakbyś dał poradniki od 30 lvl to by było dobrze Dodgy zastanawiam sie nad plusem Shy
27-06-2011, 04:49:03
(27-06-2011 04:48:03)Monolit Wrote:  Ogólnie dobre tylko myślę że 1 lvl nie wejdą na forum Big Grin ale jakbyś dał poradniki od 30 lvl to by było dobrze Dodgy zastanawiam sie nad plusem Shy

Czasem ktoś wejdzie ,a ja to robie z checi ,nie dla plusa poprostu chcę pomóc
27-06-2011, 04:50:51
Czasem? Huh ale wiesz właśnie to plusy są za pomaganie i dobre chęci Big Grin
27-06-2011, 05:26:00
Dobry pomysł! .. ale zgadzam sie z Monolit, nie często taki 1-10lvl wbije na forum : )
27-06-2011, 05:36:09
Moze za jakieś 3 dni napisze cz2 do 30lvl
27-06-2011, 05:37:05
Okej , wtedy może odzyskam już na tyle repa by dać Ci plusika
Powodzenia Sleepy
27-06-2011, 05:39:40
Pamiętaj ,że za wyszukanie błedów ,nawet tych najmniejszych bd plus!
27-06-2011, 05:45:47 (This post was last modified: 27-06-2011 05:47:20 by Adidas Force.)
Smile RE: Wojownik-Dobry start
Roana,kowala,aberyta
Po przecinku spacje "aberyta" A z dużej litery.
29-06-2011, 04:48:15
Music RE: Wojownik-Dobry start
Od 25 lvl gdzieś tak załóż temat wtedy wejdą unikaty więcej qestów oraz elity.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)