Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inf i jego historia.
27-06-2011, 07:29:43
Post: #21
RE: Inf i jego historia.
Nie, nie każdemu Big Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
27-06-2011, 07:31:01 (This post was last modified: 27-06-2011 07:31:50 by --Baki--.)
Post: #22
RE: Inf i jego historia.
Jestem innego zdania Smile

Eh Dodgy

Dobra idę na Tv pa Dodgy
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 02:43:11
Post: #23
RE: Inf i jego historia.
Noo to skora tak przepraszasz, to zmienisz opinię o Nayare? Big Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 04:03:42 (This post was last modified: 28-06-2011 04:05:40 by Mores.)
Post: #24
Heart RE: Inf i jego historia.
Hm, jedno mnie troszeczkę irytuję. Dwulicowość wypominasz mi, ale to Ty na Gadu-Gadu byłeś dla mnie miły tylko dlatego, że wiedziałem, że używasz bota. po czym ja go dostałem. Lootłem pierwszą legendę na nim i koniec. Rozczoch namówił mnie bym go skasował i tak uczyniłem. Co prawda opierałem się, ale licząc to, że jest to jeden z najlepszych przyjaciół, więc go posłuchałem. Jednak gdy wszyscy dowiedzieli się o Twojej historii to całokształt się zmienił. Ty zacząłeś bym arogancji. Twój tekst na GG : "Myślałem, że jesteś mądrzejszy od innych noobków" bardzo piękny. Mówisz, że się zmienisz? Na forum obiecujesz, iż będziesz inny, a w sobie trzymasz myśli, które są kompletną awangardą. I jakim prawem oczerniasz mnie i Rozczocha, żeby uratować sobie d**e(za przeproszeniem)?

@Literówka, ah.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
28-06-2011, 04:11:14
Post: #25
RE: Inf i jego historia.
Wiesz dobrze że nie jestem twoim fanem i raczej nie przepadam za tobą ale moim zdaniem zachowałeś się naprawdę jak prawdziwy facet dla którego gra to zabawa i chęć popisania z przyjaciółmi a nie tylko życie w którym trzeba lotnąć kolejną legendę. Wielki szacun za szczerość.

Wiem literówka
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
25-07-2011, 04:55:09
Post: #26
RE: Inf i jego historia.
Zamykam i usuwam.Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)