The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 795 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (FreeBSD)
File Line Function
/showthread.php 795 errorHandler->error

Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokładny eXsp Tancerza !!!!
23-06-2011, 20:56:24
Post: #1
Dokładny eXsp Tancerza !!!!
1. 7-11.
2. Jelenie , pancerniki , żmije.
3.Ithan , Zniszczone Opactwo (pod Ithan ), Uroczysko
4.Potworki od 9 do 12 lvl . Można zbierać mięsa z jeleni i skóry , rogi pancerników i sprzedawać u Roana . Mięsem można się leczyć co zmniejsza wydatki na mixy
5.Bardzo dużo osób tu expi dlatego najlepiej grać wieczorami i rankami wtedy szybko osiągniemy wyższy lvl.
6.brak1. 10-16.
2.Wilki , niedźwiedzie.
3.Zniszczone Opactwo ( pod Ithan) , Stare ruiny (pod Torneg) , Niedźwiedzi Uskok (Zniszczone Opactwo - Uroczysko - Niedźwiedzi Uskok ).
4.Potworki te są często w grupach . Mają 13-22 lvl . Niby nie pozorne ale niedźwiadki potrafią czasem przyłożyć porządnego krytyka , który zabiera pół życia .
5.Ciągle blisko miasta , miksy na miejscu i niezbyt dużo doświadczenia do kolejnego lvla .
6.brak1. 14-20.
2.Nieumarli.
3.Zamek w Starych Ruinach ( pod Torneg ).
4. Nie mają grup , nie są agresywne , ani specjalnie trudne do pokonania .
5. Expowisko gęsto odwiedzane przez graczy, trudno się przebić . Jak nadarzy się czysty exp to można szybko wbić lvl.
6. brak


1. 17-25
2. Wilki, czerwie, niedźwiedzie, pancerniki
3. Torneg - Stare Ruiny - Orla grań - Przejście myśliwych p1 - Przejście myśliwych p2 - Orla grań - Dziewicza Knieja - Las tropicieli
4. Potworki od około 14poziomu doświadczenia. Niektóre są zgrupowane, a niektóre same.
5. Dobry exp, mało ludzi (niewiele osób wie, że tutaj można expić). Jeden lvl będzie na jakieś 20min(?).
6. Kotołak Tropiciel:


1. 18-25.
2. Demony.
3. Siedziba maga - Eder.
4. Potworki z lvlami 22-26 . Nie są zgrupowane i nie atakują same .
5. Bardzo dobry exp . Na szybkiej walce , jeśli nie ma zbyt dużo osób można spokojnie wbić 5 lvl w 2-3 godziny.
6. brak1.20-24.
2.Gacki
3.Eder- Fort Eder- Mokradła - Dolina Rozbójników -Siedlisko nietoperzy p.1, p.2, p.3 ,p.4 ,p.5
4. Potworki nie zgrupowane, nie atakują same, siedlisko nie jest odwiedzane przez graczy, można tam spokojnie expić, ale tego nie polecam, potwory zabierają mało życia i nie dają lootów. Każdy Gacek ma 24lvl co nie daje Elit, słabszych osobników itp.
5. Ne jest uczęszczane przez graczy więc w 2-3 godziny można wbić te kilka lvl-i.
6.brak


1. 23-34.
2. Zulusy.
3. Karka-han - Prastara Puszcza - Tygrysia Granica - Osada Zulusów.
4. Rozróżniamy tutaj dwa rodzaje zulusów : zwykłe i elity. Większość elit jest na mapce- Osada Zulusów. Jest to mapka czerwona czyli można dedać. Zulusy są czasem w grupach są też agresywne .
5. Exp leci tutaj średnio, ale na lootach można zarobić . Na redzie jest możliwość zyskania punktów honoru, lecz można zostać zdedanym nawet przez około 100lvl .
6.Z Mula Furla :


1. 25-36.
2.Gobliny.
3. Werbin - Las Goblinów - Morwowe Przejscie - Podmokła Dolina.
4. Same elity. Na grupach 2 i 3 osobowych można dostać nawet sporo expa , ale oczywiście największą zaletą są unikatowe looty . W Podmokłej Dolinie jest pierwsza e2 . Radzę uważać na goblina Mistrz fechtunku. Jest to tancerz ostrzy z 35 lvl . Nie raz dał mi: 3 cios + krytyk + krytyk pomocniczy , po których osiadałem w Werbin .
5.Expowisko nacierane przez graczy , jednak warto tam chodzić, może nie tylko ze względu na expa, ale także na zarobek.
6.Z Władcy Rzek :
Dalsze wędrówki paladyna - szerokie wody.1. 30-43.
2.Ghule.
3.Eder - Fort Eder - Mokradła - Dolina Rozbójników - Wioska Ghuli - Zapomniany Grobowiec p1, p2, p3, p4..
4. Ghule maja 33-40 lvl . Można tu expić bardzo szybko, niestety najwięcej doświadczenia zdobywa się na redzie. Ghule są pojedynczo, a także w grupach 2 osobowych . Grupa 3 osobowa znajduje się tylko na p3 i p4 , można za nią dostać około 5k expa, co na ten lvl jest bardzo dobrym wynikiem.
5.Naprawdę dobry exp. Jednak dedacze mają największy udział w zniechęcaniu graczy do chodzenia tutaj, ponieważ z Eder idzie się kawałek .
6. brak


1.32-44.
2.Gnomy , krokodyle.
3.Mythar-Złowrogie Bagna.
4. Potworki pojedyncze, choć gnomy są agresywne ( atakują same ) . Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że chyba nigdy na nich nie padłem wiec nie są zbyt dobre .
5.Trzeba mieć cierpliwość , i wtedy można tu spokojnie dobrze expic .
6.Z Gnoma Figlida
1. 33-46.
2.Orki
3.Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony jar
4.Orki zazwyczaj pojedyncze, w nielicznych tylko grupach . Najlepszy exp idzie w grotach ( Stare Wyrobisko , Świszcząca Grota ) ponieważ w otwartej lokacji zwykle wszystko jest wybite . Uważajcie na Orka z 46 lvl bo potrafi mocno uderzyć zwłaszcza, kiedy jest ich 2 w grupie.
5. Przepełnione expowisko , dobre praktycznie tylko nocami . Exp leci bardzo dobry , ale gracze oblegają to miejsce .
6.Z Razuglaga Oklasha :
Z Thowara:1. 34-41
2 Wilcze plemię
3. Werbin - Brama Północy - Góry Zrębowe - Zachodnie Rozdroża - Kanion Straceńców - Krasowa Pieczara p1 - Krasowa Pieczara p2 - Krasowa Pieczara p3 - Kanion Straceńców
4. Bardzo mało grup, słabe potwory, mało ludzi, dropią przedmioty dość drogie na targu, można spokojnie zarabiać
5. Exp przeciętny, na mniejszych lvlach bardzo dobry, ale zarobek jest dobry także na wyższych poziomach, przy okazji można zajść na bazyliszki. Odległość od Werbin jest dość duża - mniej więcej porównywalna do ghuli.
6. Wilcza paszcza:


Wilcza jagoda:1. 35-43
2. Tolloki
3. Mythar - Złowrogie Bagna - Las dziwów - Cienisty bór
4. Są tu potworki od 37poziomu do 43 (elita). Ogółem exp całkiem całkiem.
5. Potwory bez grup, słabe i się je wygodnie bije . Są one ustawione w takim owalu, a jak przejdziemy raz ten owal (jak nikogo nie ma), to już się zaczynają respić. Minusem jest to, że chodzi tu sporo ludzi.
6. Brak


1. 38-48.
2 Bazyliszki
3. Werbin - Brama Północy - Góry Zrębowe - Zachodnie Rozdroża - Kanion Straceńców - Krasowa Pieczara p1 - Krasowa Pieczara p3 - Kanion Straceńców ( na górze ) - Pieczara Szaleńców p1 , p2 , p3 , p4
4. Potworki bez grup maja 46 , 50 i 53 lvl . Purpurowe bazyliszki ( 53lvl ) są tylko na p4 . Najlepiej pokonuje się je na szybkiej walce , a ponieważ jest ich dużo można tu znakomicie expić.
5. Bardzo ładny exp . Minusem jest długa droga , lecz plusem to , że mniej graczy tu dociera .
6. Z Tarmusa Wudena :
1. 42-50.
2.Harpie , Harpie złote , Grzechotniki , Kobry , Orły , Tygrysy , Galarety , Olbrzymy .
3.Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony Jar - Mroczny Przesmyk - Zapomniany szlak
4. Potworki pojedyncze . Jest ich wiele i najlepiej expi się na szybkiej walce . Oprócz otwartych lokacji są jeszcze 2 jaskinie : Kamienna Jaskinia i Mokra Grota .
5.Expowisko bardzo dobre i szybkie lecz niestety związane z dedaczami . Można zostać zdedanym przez stojących na elicie, przez podążających do Andarum , a także przez " dedaczy hobbystów " .
6. Z Vonarosa :1. 46-56.
2. Pszczoły.
3. Mythar - Złowrogie Bagna - Las Dziwów - Liściaste Rozstaje - Sosnowe Odludzie - Jaskinia Flamdowa p1,p2,p3.
4. Potworki często w grupach 2-3 osobowych, są też pojedyncze . Z pszczół wypadają plastry miodu 4x1000 hp więc można się leczyć.
5. Wspaniałe expowisko, można przyjść tam z 5 mixami, a wyjść z 20. Plastry miodu respią się na ziemi więc nie trzeba nawet dużo walczyć by zdobyć mixy .
6. Brak


1.48-55.
2.Pokątniki.
3.Mythar-do Sosnowego Odludzia - Podziemne Rozpadliny i Rachminowa Jaskinia tam dalej są wermonty
4.Potworki 54 i 56 łowcy walą troszkę od trucizny, dlatego nie wygodnie się na nich expi.
5.Mało osób wybiera to expowisko. Przez truciznę, się na nim ciężko expi, ale wystarczy mieć dużo mikstur i się miło wbija .
6.Brak


1. 50-62.
2. Koboldy
3.Nithal - Podgrodzie Nithal - Nizina Wieśniaków - Lazurowa Grota p1, p2, p3 lub Eder - Gościniec Bardów - Nizina Wieśniaków - Lazurowa Grota p1...
4.Potworki , które nigdy nie są pojedyncze. Występują w grupach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych . Na p3 można spotkać największa grupę 6-osobową , za która dostaniecie około 30k expa . Radzę uważać na kobolda łucznika, który posiada dużą ilość trucizny i kiedy jest ich 2-4 w grupie, szybko mogą tą trucizną zabić ( nawet paladyna ) . Przydaje się tutaj odporność na truciznę .
5.Exp wyśmienity . Zabijając wszystkie grupy, na wszystkich piętrach kilka razy, szybko osiągamy kolejny lvl. Oczywiście muszą być tez jakieś minusy, i są, rzadko zdarza się , żeby expowisko było nie zatłoczone .
6.brak


1. 50-68.
2.Gnole, odyńce i lochy.
3.Ithan - Zniszczone Opactwo - Uroczysko - Niedźwiedzi Uskok - Wioska Pszczelarzy - Dom Jofusa - przez piwnicę - i kolejne przejścia( są tylko jedne do wyboru )- Radosna Polana - Wioska Gnoli
4.Na mapce Radosna Polana głownie są lochy, odyńce i Gnole zwykłe. Natomiast w Wiosce Gnoli są już Gnole elity, ale niestety jest to mapka czerwona. Exp jest przyzwoity, chociaż na ten lvl są zdecydowanie szybsze expowiska. Zaletą jest to, że można lootnąć uni, czy nabić punkty honoru.
5. Expowisko niezbyt dobre dla kogoś kto chce szybko wbijać lvle, ale bardzo dobre na zarobek. Na elity przychodzą tu często 70-78lvl.
6.brak

Dodatek - http://www.Gra.pl/?task=forum&show=posts&id=215915 - dla zainteresowanych Hero Questem.

1. 60-72.
2.Galarety pąsowe i cytrusowe.
3.Mythar - Złowrogie Bagna - Las Dziwów - Liściaste Rozstaje - Sosnowe Odludzie - Jaskinia Flamdowa p1 - Jaskinia Flamdowa p3 - Prastara kopalnie Eroch p4.
4.Potworki, na które idziemy zaraz po skończeniu Hero Questa. Galarety najczęściej są zgrupowane po 2, są także pojedyncze i dwie grupy 3-osobowe. Ze zwykłym eq z HQ na 60-65 lvl, radziłbym nie porywać się na grupę 3-osobową, bo są marne szanse . Z galaret lecą ciała w słoikach,które możemy sprzedawać u Serdiusza w Tuzmer za przyzwoitą cenę. U niego także można oczyścić unikaty , które dostajemy z galaret po walce.
5.Expowisko świetne zwłaszcza z dobrym eq, można chodzić bezustannie dookoła bardzo dużej mapki, a galarety ciągle będą nam się respić. Jeśli nie ma innych graczy, można wbić 5 lvl w 1 dzień nawet jeśli nie jest się mistrzem expa .
6.brak


1. 60-70.
2. Strażnik Andarum , Lazurowy Tygrys, Śnieżny tygrys
3. Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony Jar - Mroczny Przesmyk - Zapomniany Szlak - Kamienna Jaskinia - Kamienna Jaskinia - sala 2 - Andarum Ilami - Skały Mroźnych Śpiewów - Cmentarzysko Szerpów.
(aby się tu dostać trzeba iść ok. 15 minut, ale można skrócić sobie drogę przez użycie Zwoju Teleportacji do Andarum)
4. Wszystkie potwory występujące na mapce są przeciwnikami fizycznymi. Niemal wszystkie są zgrupowane, a najliczniejsza grupa składa się z czterech osobników. Na niższych lvlach zalecam zaopatrzenie się w sporą ilość mixów, które z czasem stawać się będą coraz mniej przydatne.
5. Doskonały exp przy mniejszych stratach hp niż na Demliszach i Wermontach. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że niewielu graczy tu przychodzi, wybierając alternatywne expowiska. Mapka jest duża, a potworki liczne. Kiedy expi tu jedna osoba, respią się na bieżąco.
6. Brak


1. 60-74.
2.Jaskiniowe tolloki.
3.Mythar- Złowrogie Bagna - Las Dziwów - Gliniana Pieczara p1 - p2 - p3
4.Potworków w pieczarach nie jest bardzo dużo i expem nie "najemy się" tak jak na galaretach czy demiliszach. Tolloki są elitami, ale unikaty nie są zbyt cenne - więcej zarabiamy na śmieciach. Na p2 i p3 jest sporo grup i tam najlepszy exp.
5. Tak jak powiedział jeden z graczy "Przychodzą tutaj ci, którzy wolą stracić te pół godziny więcej, ale trochę więcej zarobić To najlepsze co może opisać to expowisko.
6. Z Tolloka Atamatu i Tolloka Utumatu :

1. 62-72
2. Lesze południce i wieczornice
3. Mythar - Złowrogie bagna - Las dziwów - Liściaste roztaje - Sosnowe odludzie - Księżycowe wzniesienie - Zapomniany gaj-p1-p2-p3.
4. Exp dobry na zarobek. Za przejście dostaję się 500k, (?) więc szybko można wbić poziom . Są to elity wojownicy. Jak mamy dużo pancerza nie stwarzają one dużego zagrożenia.
5. Jest tu sporo ludzi, ale też dużo grupek więc można wbijać. Expi się dość przyjemnie jak jest mało ludzi.
6. Wieczornice:Południce:


1.63-71.
2.Wieczornice i Południce (elity).
3.Mythar-Złowrogie Bagna-Las Dziwów-Liściaste Rozstaje-Sosnowe odludzie-Księżycowe Wzniesienie i Trupia Przełęcz tam jest ich najwięcej.
4.Częste grupy najwięcej z pumami i szakalami.
5.Nie wypada tu najwięcej przedmiotów, ale wypada złoto jak i heroiki.
6.Wieczornice:Południce:1. 63-76.
2.Wermonty z demiliszami.
3.Droga taka sama jak na galarety, z tym że w Sosnowym odludziu idziemy do Rachminowej Jaskini p3. Moje pisanie pewnie minęło by się z celem, ponieważ pewnie nie zrozumielibyście mnie,więc tutaj macie to rozrysowane graficznie: img21.imageshack.us/f/nowemapki.jpg/ .
4.Głównymi potworkami tutaj są demilisze. Wermonty towarzyszą im tylko w niektórych grupach. Grupy są od 2 do 6 osób. Demilisze są magami i paladynowi wielkiej krzywdy nie robią. Większe szkody mogą zrobić wermonty, jeden z nich ma nawet truciznę. Lecą z nich śmieci,które można sprzedawać u NPC i trochę zarobić.
5. Exp wyśmienity . W 2 godziny można tu wbić około 3-4lvli, oczywiście jeśli nie ma więcej niż 2 osób. Polecam ten exp bardzo, mimo że trzeba pokonać długą drogę.
6.brak


1. 70-88.
2.Magazynierzy, mnisi.
3.Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony Jar - Mroczny Przesmyk - Zapomniany Szlak - Kamienna Jaskinia - Kamienna Jaskinia p2 - Andarum Iliami - Świątynia Andarum - Prawe lub lewe zejście Świątyni - Podziemia Świątyni Andarum - Magazyn Świątyni - Magazyn Świątyni p2 - Biblioteka Andarum
4.Potworki są elitami. W większości pojedyncze, nieliczne 2 i 3 osobowe grupy. Uwaga na magazynierów 83 lvl tancerze ostrzy bo mają dobre krytyki. Mnisi są w bibliotece, do której klucz trzeba wylootać na zarządcy magazynu.
5.Expowisko jak twierdzą gracze dość dobre, ale co z tego jeśli przechodzi tamtędy przynajmniej jeden gracz 90+ lvl co 3 minuty. Trudno jest uciekać i dlatego nie ma tam zbyt dużo expiących.
6.Z zarządcy Magazynu:Z Łowcy skór :Z Seldera :
1. 73 - 88.
2.Minotaury.
3.Nithal - Podgrodzie Nithal - Nizina Wieśniaków - Pieczara Czaszek - Labirynt Wyklętych p1, p2 i p3
4.Minotaury począwszy od Labiryntu p1 , przez p2, do p3 są w coraz większych grupach. Na p3 są po 3 i 4 także można po jednym przejściu mapki nabić sporo doświadczenia. Minosy od 80 lvl już nawet z przeciętnym eq nie zabierają dużo życia, ale wcześniej przy pechu potrafią nawet zabić.
5.Bardzo dobre expowisko . Najlepsze jest p3 tutaj sam dobiłem już 7 lvli i nie narzekam wcale, mimo iż jest to red.
6.Z Beroga Astrona :1. 75-80
2. Ośmiornice, kałamarnice.
3. Tuzmer - Port Tuzmer - Archipelag Bremus An.
4. Potwory za silne nie są i dają dużo punktów doświadczenia. Jeżeli jest się bardzo wytrwałym w jeden dzień można nabić prawie 4 lvl'e!
5.Wiele ośmiornic i kałamarnic, jest kilka grup, największa zawierająca dwie ośmiornice i jedną kałamarnice. Co prawda jest to red mapka, ale zbyt dużo ludzi tam nie gości.
6. Brak1. 75-81.
2. Mrówki.
3.Nithal - Winnica Melfakasti - Szumiąca Gęstwina.
4.Potworki od 77 do 78 lvl . Można zbierać bronie jednoręczne na 80.
5.Bardzo mało osób tu expi dlatego dobrze się expi wtedy szybko osiągniemy wyższy lvl. Oczywiście jak jest mało ludzi na serwie, to na minotaurach się lepiej expi
6.Brak


1. 75 - 85.
2. Alghule
3. Astralny koncentrator - Płaskowyż Arpan Skalne Cmentarzysko p1, p2, p3
4. Potworki dosyć mocne, ale da się expić Spada sporo śmieci, więc zarobek też jest.
5. Dosyć mało osób, szybko się expi.. Tylko nie można padać Expowisko porównywalne do minotaurów (jak jest dużo ludzi na minotaurach)
6. Alghule:


Łowca Czaszek:
1. 80- 90.
2. Mnisi
3. Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony Jar - Mroczny Przesmyk - Zapomniany Szlak - Kamienna Jaskinia - Kamienna Jaskinia p2 - Andarum Iliami - Skały mroźnych śpiewów - Erem Czarnego słońca.
4. Rodzaje : elity, zwykle najmniejsza grp 2 osobniki największa 4 bądź 5 dawno nie expiłem i troszkę zapomniałem.
5. Szybki exp jak również respienie się potworów. Bardzo dużo lootów zwykłych jak i unikatowych. Duży zysk, na zwykłych przedmiotach zarabia się ponad 2m za poziom. (nie licząc unikatów czy heroików z których zyskałem jeszcze więcej kasy
6. Z Mnich chybione zaklęcie:


Duchowy Rozpruwacz:1. 80- 90.
2. Mnisi
3. Ithan - Zniszczone Opactwo - Zburzona Twierdza - Nawiedzony Jar - Mroczny Przesmyk - Zapomniany Szlak - Kamienna Jaskinia - Kamienna Jaskinia p2 - Andarum Iliami - Świątynia Andarum - Świątynia Andarum Lewe zejście / Prawe - Podziemia Andarum - Magazyn Andarum - Magazyn Andarum p.2 - Krypta Andarum.
4. Rodzaje : elity, zwykle najmniejsza grp 2 osobniki największa 4 bądź 5 dawno nie expiłem i troszkę zapomniałem.
5. Szybki exp jak również respienie się potworów. Bardzo dużo lootów zwykłych jak i unikatowych. Duży zysk, na zwykłych przedmiotach zarabia się ponad 2m za poziom. (nie licząc unikatów czy heroików z których zyskałem jeszcze więcej kasy
6. Z Mnich chybione zaklęcie:


Duchowy Rozpruwacz:


Grabarz Świątynny


1. 80 - 95.
2.Korredy.
3.Nithal - Winnica Meflakasti:
a) - Magazyn win p1 - p2 - p3
b) - Zielona grota p1 - p2 - p3
4.Korredy występują w Winnicy w 2 jaskiniach. Dzięki temu gracze mogą podzielić się expem. Grupy nie są tak duże jak na Minotaurach, ale jest więcej grot z potworkami, dzięki czemu exp jest równie dobry. Jeżeli chodzi o korreda elitę nie bójcie się nie jest dużo lepszy od pozostałych .
5.Kolejne bardzo fajne expowisko nieopodal Nithal. Ja osobiście uważam, że wystarczy oddać się tylko expieniu i można bić 3-5 lvl dziennie, ale to tylko dla wytrwałych .
6.brak1. 85 - 100.
2.Impy.
3.Mythar - Złowrogie Bagna - Las Dziwów - Liściaste Rozstaje - Sosnowe Odludzie - Podziemne Rozpadliny p2 - Podziemne rozpadliny p3 - Podziemne Rozpadliny p4 i wszystkie kolejne kopalnie jest ich bez liku. img21.imageshack.us/img21/117/nowemapki.jpg - ta mapka wam pomoże najlepiej.
4.Impy występują w wielu jaskiniach dzięki temu gracze mogą podzielić się expem. Potworków jest dużo, a co najważniejsze występują w grupkach, dzięki czemu exp jest wyśmienity. Potwory Imp i Imp demon ognia to magowie i mogą zrobić nam spore szkody. Ogólnie można zająć sobie 2 jaskinie chodzić w nich na zmianę i mamy brylantowo .
5. Bardzo dobre expowisko. Chwalę je podobnie jak inni gracze, którzy je znają. Większość mapek jest czerwonych, więc można dedać, ale i być zdedanym.
6. Z Imp Demon Ognia :
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Dokładny eXsp Tancerza !!!! - Demonn - 23-06-2011 20:56:24
RE: Dokładny eXsp Tancerza !!!! - Pac - 23-06-2011, 21:01:30

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)